Reklama

"50 twarzy Greya" z alternatywnym zakończeniem na DVD i Blu-ray

Na 8 maja zaplanowana jest międzynarodowa premiera "Pięćdziesięciu twarzy Greya" na płytach DVD i Blu-ray. Nieocenzurowana wersja erotycznego hitu zawierać będzie alternatywne zakończenie.

Nieocenzurowana wersja filmu Sam Taylor Wood, która pojawi się na płytach DVD i Blu-ray, będzie o trzy minuty dłuższa od obrazu, który znamy z ekranów kin.

Reklama

Oprócz samego filmu wydawnictwo zawierać będzie również ponad 2 godziny dodatków specjalnych, wśród których znajdzie się zawierający aktorskie profile gwiazd produkcji materiał "The World of Fifty Shades of Grey", rozmowa z autorska powieściowego pierwowzoru E.L. James oraz wgląd w erotyczny świat BDSM w reportażu "Fifty Shades: The Pleasure of Pain".

Przypomnijmy, że wytwórnia Universal pracuje już na sequelem tegorocznego hitu.

Odtwórcy głównych ról w "Pięćdziesięciu twarzach Greya" - Dakota Johnson i Jamie Dornan - za udział w obrazie Sam Taylor-Wood zainkasowali po 250 tysięcy dolarów. Po tym jak ekranizacja powieści E.L. James podbiła światowy box-office zarabiając ponad 500 milionów dolarów, wytwórnia Universal musi przygotować się na znaczące podniesienie gaży gorących gwiazd.

"The Hollywood Reporter" przypomina przypadek Jennifer Lawrence, która za występ w pierwszej części "Igrzysk śmierci" zainkasowała czek o wartości 500 tysięcy dolarów, by powrócić do serii za - bagatela - 10 milionów dolarów. Różnica między Lawrence a Johnson jest jednak taka - akcentują redaktorzy opiniotwórczego serwisu The Playlist - że ta pierwsza w roku, w którym na ekrany kin trafiła pierwsza część "Igrzysk tajemnic", otrzymała Oscara za rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia". Nie wdając się jednak w szczegóły nowych kontraktów gwiazd "Pięćdziesięciu twarzy Greya" uznaje się za pewnik, że mogą żądać od wytwórni Universal siedmiocyfrowych kwot.

Universal chciałby, aby ekipa sequela weszła na plan w 2016 roku, druga część "Pięćdziesięciu twarzy Greya" miałaby trafić do kin w 2017 roku. Problem w tym, że wciąż nie wiadomo, kto napisze scenariusz kontynuacji hitu, pewne jest również, że Sam Taylor-Wood nie wróci na fotel reżysera serii.


Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pięćdziesiąt twarzy Greya

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje