Reklama

5 tysięcy kobiet chciało z nim być!

Już w najbliższy piątek w kinach film "Wyścig". To wbijająca w fotel historia Jamesa Hunta (Chris Hemsworth), kierowcy rajdowego, który żył tak, jakby kolejny dzień miał być jego ostatnim.

Kobiety go uwielbiały. Miał w sobie to "coś". Legendy o tym, że przez jego łóżko przewinęły się tysiące kobiet nie są wyssane z palca. Sam Hunt w swojej biografii przyznaje, że do "bliskich spotkań" nakłoniło go aż pięć tysięcy pań.

Jamesa Hunta zagrał hollywoodzki przystojniak - Chris Hemsworth, znany z roli w blockbusterze "Avengers". Hemsworth, przygotowując się do roli zastanawiał się jak to możliwe, że James cieszył się tak ogromną popularnością wśród płci pięknej.

"Jedna z klasycznych historyjek, opowiada o tym, jak wszystkie stewardessy, które przyleciały do Japonii na wyścig Fuji for the World Championship zatrzymały się w tym samym hotelu, co James. Spędził noc po kolei z każdą z nich... lub ze wszystkimi jednocześnie"- mówi zafascynowany bohaterem aktor.

Reklama

"James był człowiekiem, który z kilku różnych powodów, zdecydowanie nie chciał podporządkowywać się żadnym zasadom, ani spełniać oczekiwań. Podziwiam jego brak autocenzury. W wielu przypadkach posunął się za daleko, ale z wywiadów jasno wynika, że on po prostu się tym nie przejmował. Było w nim coś z gwiazdy rocka i niezależnie od tego, czy się go kocha czy nienawidzi, jego bezkompromisowość budzi szacunek" - dodawał Hemsworth.

"Wyścig" wyreżyserował zdobywca dwóch Oscarów - Ron Howard ("Piękny umysł"), a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do nagród Akademii Petera Morgana ("Frost/Nixon").

Film zbiera najwyższe noty w międzynarodowych rankingach. Zachwyceni krytycy bezsprzecznie postawili go na podium mówiąc, że to "najlepszy film roku" (Empire) i przekonują, że "to przeznaczona dla widzów rozrywka na wysokich obrotach, zrealizowana z taką wprawą, że wbije w fotel nawet tych, którzy nigdy w życiu nie obejrzeli wyścigu samochodowego" (Variety).


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wyścig | Chris Hemsworth
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy