Reklama

"24 godziny" za 12 miesięcy

Kiefer Sutherland potwierdził, że zdjęcia do kinowej wersji serialu "24 godziny" rozpoczną się latem przyszłego roku. Według pierwotnego planu produkcja ruszyć miała w tym roku.

45-letni aktor, który w "24 godzinach" wcielił się w postać agenta Jacka Bauera ma nadzieję, że prace nad filmową wersją serialu ruszą za rok. Wtedy właśnie Sutherland skończy kręcić drugim sezon serialu "Touch". Aktor ujawnił, że dotychczasowe opóźnienia w produkcji "24 godzin" spowodowane były ograniczeniami czasowymi.

"Nie mieliśmy jeszcze gotowego scenariusza, gdy 'Touch' zbliżał się do końca. A ponieważ wiedzieliśmy, że wrócimy na plan serialu, nie było wiele czasu, by zacząć kręcić film - przygotować się do zdjęć, zebrać obsadę. To było niewykonalne, dlatego wytwórnia 20th Century Fox przesunęła realizację, gdy będzie kolejna przerwa między sezonami 'Touch'" - powiedział aktor.

Reklama

Produkcja serialu "24 godziny" zakończyła się w maju 2010 roku, ale Sutherland nie martwi się, że minęło zbyt dużo czasu, by wrócić z filmem kinowym. Jest pewien, że zdoła nakręcić świetny film.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kiefer Sutherland | film | 24 godziny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy