Reklama

Reklama

"22 Jump Street": Jonah Hill i Channing Tatum znów w akcji [zwiastun]

13 czerwca na ekrany polskich kin powrócą Jonah Hill i Channing Tatum w komedii "22 Jump Street" będącej kontynuacją hitu "21 Jump Street"(2012).

Tym razem grani przez nich policjanci Schmidt i Jenko trafią pod przykrywką do lokalnego college'u, gdzie czeka na nich kolejne zadanie.


Przypomnijmy, że w poprzednim filmie serii - "21 Jump Street" - Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) - zaciekli wrogowie w szkole średniej - zostają niespodziewanie przyjaciółmi w Akademii Policyjnej. Chociaż nie są najlepszymi policjantami na świecie, mogą to zmienić dołączając do jednostki Jump Street dowodzonej przez kapitana Dicksona (Ice Cube). Zamieniają broń i odznaki na szkolne plecaki i dzięki swojemu młodemu wyglądowi rozpoczynają tajną akcję. Problem polega jednak na tym, że współczesne nastolatki znacznie różnią się od tych, z jakimi mieli do czynienia kilka lat temu. Schmidt i Jenko szybko odkrywają, że to co wiedzieli o byciu nastolatkiem, począwszy od seksu, narkotyków, a na rock'n'rollu kończąc nie jest już aktualne, a oni muszą stawić czoła nowym wyzwaniom.

Reklama

W nowej odsłonie przygód rozrywkowych policjantów Hill i Tatum, znów będą musieli wtopić się w tłum uczniaków, tym razem jednak akcję przeprowadzą w plażowych kostiumach! Nie zabraknie przy tym nawiązań do kultury popularnej, ze zwiastuna widać, że Hill i Tatum wzięli na warsztat m.in. głośny film Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers".

Kinowa seria "Jump Street" to wskrzeszenie znanego serialu "21 Jump Street ", który przez pięć sezonów emitowany był na kanale Fox i stał się pierwszym przebojem stacji. Serial, w którym wystąpił Johnny Depp w swojej pierwszej głównej roli, opowiadał o młodo wyglądających policjantach pracujących pod przykrywką w średnich szkołach i został świetnie przyjęty przez młodych widzów.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 22 Jump Street | Channing Tatum | Jonah Hill

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL