Reklama

Zwycięzcy konkursu dla fanów "Hotelu Paradise" nie wyjadą w nagrodę na Bali

Główna nagroda w konkursie dla widzów „Hotelu Paradise” odwołana. Zwycięzcom przysługuje ekwiwalent pieniężny. A co z samym programem? „Podejmujemy stosowne decyzje” - mówią producenci.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise" przebywają na Bali

"W związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie nagroda główna w konkursie programu 'Hotel Paradise', wyjazd na Bali, zostaje odwołana. Zgodnie z regulaminem zwycięzcom będzie przysługiwał ekwiwalent pieniężny" - mówi w rozmowie z PAP Life Joanna Górska, dyrektor PR TVN.

Reklama

Jeszcze w piątek producenci zachęcali widzów "Hotelu Paradise" do wzięcia w udziału tym konkursie. Już wtedy internauci sugerowali, że w związku z pandemią koronawirusa na świecie wyjazd na Bali, przewidziany jako nagroda główna, nie dojdzie do skutku. I mieli rację. W poniedziałek podjęto decyzję o zamianie nagrody na ekwiwalent pieniężny.

Widzowie "Hotelu Paradise" zastanawiają się również nad losem tych uczestników reality show, którzy już są na Bali. W ubiegłym tygodniu odnotowano bowiem na tej wyspie pierwszy przypadek zgonu z powodu koronawirusa. Hospitalizowana 53-latka zmarła 11 marca. W całej Indonezji zanotowano dotąd 117 przypadków zakażenia koronawirusem.

Swoimi obawami podzieliła się prowadząca "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi.

"Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany. Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknię za moją rodziną. Odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski. Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni. Nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać" - powiedziała prezenterka na swoim InstaStories zamieszczonym w miniony weekend.

Z pytaniem, czy zdjęcia do programu stoją pod znakiem zapytania, zwróciliśmy się do TVN. "Nieustannie analizujemy sytuację w trybie i na bieżąco podejmujemy stosowne decyzje dotyczące naszych produkcji" - mówi Joanna Górska, dyrektor PR TVN.


"Hotel Paradise" po trzech tygodniach emisji ogląda średnio 529 tys. widzów. 

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje