Reklama

Związana z żonatym mężczyzną

Najpierw było zauroczenie i namiętny romans. Jednak teraz Klara (Paulina Chruściel) zamierza zerwać z Leszkiem (Radosław Pazura). Mężczyzna nie przestaje o niej myśleć, ale zbliży się do Klary dopiero, gdy dojdzie do tragedii.

W pierwszej serii "Linii życia" widzieliśmy, jak rozkwita romans Klary (Paulina Chruściel) z kolegą ze szpitala, Leszkiem Pruskim (Radosław Pazura)

Reklama

Mimo że mężczyzna bardzo zaangażował się w ten związek, Klara od początku czuła, że nie postępuje słusznie. Bała się związku z żonatym mężczyzną, który czas dzielił między nią, swoją żonę i syna.

W nowym sezonie Paulina podejmie radykalną decyzję. Mimo zapewnień Leszka o jego uczuciu, zdecyduje się w końcu na definitywne rozstanie z kochankiem. Leszek jednak nie pogodzi się z utratą Kesslerówny. Zrobi wszystko, żeby ją odzyskać, ale Klara będzie niewzruszona.

Całą sytuację skomplikuje dodatkowo Magda (Weronika Asińska), młodsza siostra Klary, która dowie się o jej romansie z ojcem swojego chłopaka Marka (Paweł Przyborowski). Rozzłoszczona Magda wypomni Klarze, że ta nie liczy się z uczuciami innych.

Dezaprobatę okaże jej też Ewa (Julia Pogrebińska) oraz rodzice: Adam (Zbigniewszyński) i Teresa (Małgorzata Potocka). Słuchając pretensji swojej rodziny, Klara ma wrażenie, że wszystko się wali w jej życiu. Jednak rodzina jest dla niej bardzo ważna, więc zamiast się obrażać, siądzie do rozmów.

- Kesslerowie są rodziną, która się bardzo kocha i wszystkie konflikty próbuje rozwiązać, dyskutując o nich. Chcemy pokazać, że nie tylko można, ale wręcz trzeba rozmawiać, że rodzina może być ogromnym wsparciem w trudnych sytuacjach - mówi aktorka.

Największy cios dopiero jednak nadejdzie. Serdeczna przyjaciółka rodziny Kesslerów, Sylwia Nowik (Anna Samusionek) nie może znieść myśli, że jej syn Kamil (Sebastian Fabijański) ma coraz lepszy kontakt z ojcem. Po kolejnych rozmowach z Kamilem, kobieta w akcie desperacji podetnie sobie żyły.

Klara przeżyje szok, ale błyskawicznie zacznie Sylwię ratować. Pomoże jej w tym Leszek. Dzięki transfuzji krwi uda się ustabilizować stan Sylwii, ale kobieta nie odzyska przytomności.

Leszek bezskutecznie będzie próbował znaleźć przyczynę. Odkryje ją Klara, która przypomni sobie, że podobny przypadek miała w Szwecji. Tam mężczyzna, który podciął sobie żyły, wcześniej nałykał się tabletek nasennych. Okaże się, że Sylwia postąpiła tak samo.

Gdy kobieta będzie dochodziła do siebie na oddziale intensywnej terapii, Paulina i Leszek jeszcze raz porozmawiają o swoim związku. Klara postawi Leszkowi ultimatum: albo ona, albo żona. Leszek zaś bez wahania podejmie decyzję i rozstanie się z żoną, Moniką (Aleksandra Woźniak), narażając się przy tym swojemu teściowi, Wiktorowi (Aleksander Mikołajczak).

- Czy Klara i Leszek znów będą parą, widzowie przekonają się niebawem. Na pewno jednak ich związek należy do bardzo burzliwych - przyznaje Paulina Chruściel.

Zupełnie inaczej niż w prywatnym życiu aktorki. Choć, gdy ona zakochała się w swoim późniejszym mężu, reżyserze Łukaszu Wiśniewskim, to też przeżywała różne dylematy.

- Dla mnie ślub był wtedy równoznaczny z rezygnacją z siebie. Strach przed oddaniem się drugiemu człowiekowi i zatraceniem w związku był paraliżujący. Dużo czasu zajęło mi zrozumienie, że ślub to próg, za którym dopiero wszystko się zaczyna - mówi aktorka.

KZ

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: żonaci | Nie | Klara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje