Reklama

Reklama

Zupełnie się... obnażą!

Dla sławy i pieniędzy piękne siostry ujawnią swoje prywatne życie. Pozwolą kamerom śledzić każdy swój krok. A w finale Joanna na oczach kilku milionów widzów weźmie ślub!

Bez wahania przystały na propozycję, którą przedstawiła im amerykańska stacja telewizyjna E!. I już niedługo Amerykanie będą mogli na bieżąco śledzić absolutnie wszystko, co robią i co mówią Joanna i Marta Krupa.

Kamery będą towarzyszyć siostrom zarówno w czasie ich pobytu w USA, jak i wypraw do Polski. Planowana jest także drobiazgowa relacja z przygotowań Joasi do ślubu z Romainem Zago, która to uroczystość ma się odbyć we włoskim Positano w maju przyszłego roku.

Siostry Krupa nie przejmują się tym, że pomysł na taki program z ich udziałem nie jest zbyt nowy, bo wykorzystały go siostry Kardashian.

Reklama

- I Joanna, i Marta są bardzo oryginalne - zapewnia za to ich menedżerka Małgorzata Leitner.

Siostry Krupa liczą, że nie tylko Amerykanie będą chcieli śledzić ich życie. Dlatego też robią wszystko, by powstała także druga wersja show.

- Jesteśmy o krok od podpisania umowy z firmą, która wyprodukuje wspólnie z Joanną polską wersję programu - mówi menedżerka.

Wygląda na to, że już niebawem wystarczy włączyć telewizor, żeby dowiedzieć się, co Joanna je na obiad lub co się śniło Marcie. A przecież ciekawsze są osoby, które noszą w sobie jakąś tajemnicę...

sid

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Imperium TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL