Reklama

Żona Amaro w "Hell's Kitchen"

W programie "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" doszło do zaskakującego wydarzenia. Szef Wojciech Modest Amaro namiętnie pocałował nową uczestniczkę programu - Patrycję. Uczestnicy byli bardzo zaskoczeni całą sytuacją. Okazuje się, że nową uczestniczką była tak naprawdę Agnieszka Amaro, żona szefa "Piekielnej Kuchni".

Czwarty odcinek pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen" przejdzie do historii. Straż pożarna, nowa uczestniczka, ogień namiętności, relaks w spa, kolacja z szefem, tort urodzinowy i sukces obu kuchni! Tylu i takich atrakcji nie spodziewał się nikt!

Reklama

Na początek zaskakująca pobudka - strażacy postawili do pionu drużyny Czerwonych i Niebieskich. Następnie do "Piekielnej Kuchni" dumnie wkroczyła nowa uczestniczka Patrycja, a tuż po zakończeniu pierwszego zadania szef Wojciech Modest Amaro obdarzył ją gorącym pocałunkiem. Niespodziewany incydent wprawił kucharzy w osłupienie!

- Przed wami Agnieszka Amaro, moja żona! Matka trójki dzieci - oznajmił bardzo zadowolony szef Amaro.

- Która czasem gotuje w domu - wtrąciła Agnieszka Amaro

- Nawet częściej niż czasem, stąd niepodważalny talent kulinarny i genialny smak do potraw domowych - kontynuował szef "Hell's Kitchen".

Gospodarz programu nie przestawał jednak zaskakiwać swoich kucharzy i obie drużyny otrzymały wspaniałe nagrody. Panie udały się do salonu spa z Agnieszką Amaro, natomiast panowie zostali zaproszeni na kolację do laboratorium Wojciecha Modesta Amaro.

Po fenomenalnych przeżyciach uczestnicy upiekli tort urodzinowy Adamowi Czapskiemu, a do przygotowania serwisu zabrali się z nową energią i zaangażowaniem. Mimo kłopotów organizacyjnych Ewy, nieudolności Agaty i nerwowego zachowania Arka, po raz pierwszy obie drużyny wydały wszystkie swoje zamówienia i zamknęły serwis w restauracji.

W ocenie szefa Amaro praca zespołowa jest istotnym elementem sukcesu i obie drużyny dostały za zadanie nominowanie po dwie najsłabsze osoby, które nie potrafią w ten sposób pracować. Niebiescy nominowali Arkadiusza Klimkiewicza i Carmine Cestaro, Czerwoni - Agatę Gawrońską i Ewę Zakrzewską.

Niepodważalną decyzją szefa Amaro z programu odpadł 41 letni - Carmine Cestaro, nazywany przez kucharzy Carmelo.

Jak się czułaś jako uczestniczka show "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"?

Agnieszka Amaro: - Byłam zestresowana, bo emocje uczestników udzieliły się również mi, a poza tym musiałam udawać, że z Modestem nic mnie nie łączy, więc trudno mi było nawet zerkać w jego stronę, żeby nie zdradzić się spojrzeniem.

Jak zareagowali na ciebie inni uczestnicy? Czy któryś z nich domyślał się, że coś jest nie tak?

- Byli bardzo podejrzliwi, zadawali mnóstwo pytań, na które musiałam na miejscu wymyślać odpowiedź. Dziewczyny jedynie z pozoru były uprzejme, ale dało się wyczuć, że nie są przyjaźnie nastawione do nowej koleżanki.

Długo było cię trzeba przekonywać do wzięcia udziału w programie?

- Nie miałam dużo czasu do namysłu. Praktycznie z dnia na dzień dowiedziałam się, że jest taki pomysł. Decydując się na udział w programie, nie sądziłam, że będzie to znaczna część tego odcinka.

Jakim szefem jest Wojciech Modest Amaro według Patrycji?

- To absolutny profesjonalista, który dąży do perfekcji. Ocenia surowo, ale sprawiedliwie. Nie akceptuje półśrodków, bo tak naprawdę w jego oczach najbardziej liczy się ocena klientów.

Czy dowiedziałaś się czegoś ciekawego o swoim mężu od uczestników?

- Zaskoczyło mnie to, że pomimo krytycznych uwag, które nierzadko padają w programie, mają do mojego męża duży szacunek. Obawiałam się, że uczestnicy będą próbowali podważyć jego autorytet, żeby pokazać, że ich dania nie są takie złe. Z tego co mówili, "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" to z pewnością duża lekcja pokory, ale przede wszystkim gotowania.

Następny odcinek kulinarnego show już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie. Jakie niespodzianki tym razem czekają uczestników? Kto będzie zmuszony opuścić program?

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hell | Modest Amaro | "Hell's Kitchen"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje