Reklama

Znowu będzie miała kłopoty

- Boję się powrotu do mojego dawnego życia - wyzna Mirka w jednym z pierwszych powakacyjnych odcinków serialu "M jak miłość". Czy odzyska siły i wiarę w ludzi?

- Podobnie jak Mirka uważam, że trzeba żyć odważnie i z dużą dozą energii - mówi o swojej bohaterce aktorka. Mirka, grana przez Andżelikę Piechowiak w "M jak miłość", podoba się mężczyznom, jednak przyciąga do siebie nie tylko dżentelmenów...

Reklama

- Mój były mąż oszukał mnie, zabrał wszystkie zyski z naszej firmy i zniknął. A wcześniej pił, bił i zdradzał mnie na lewo i prawo - opowiadała w jednym z odcinków starającemu się o jej uczucia Irkowi (Maciej Jachowski).

Trudno zaufać mężczyźnie

O serce pięknej Mirki stara się też Krzysztof (Mariusz Bonaszewski). Mężczyzna zrobi wszystko, by po potwornym ataku szaleńca Karola (Marcin Janos Krawczyk), który widzieliśmy tuż przed wakacjami, kobieta doszła do siebie. Jednak Mirka w kolejnych odcinkach będzie traktować go coraz oschlej. Ta sytuacja bardzo zdziwi jej przyjaciółkę Kingę Zduńską (Katarzyna Cichopek), która będzie gorąco doradzać, aby zaufała i związała się z Krzysztofem. Wtedy Mirka szczerze wyzna koleżance, jak trudno jej zbudować pozytywną relację z mężczyzną.

Kryzys w firmie

W nowych odcinkach zadziwiająco oschle Mirka będzie traktować także Irka. Zaskoczy ją jego decyzja o sprzedaniu udziałów w ich wspólnej firmie. Kobieta nie będzie miała pojęcia, że podejmie on tę decyzję, by ją chronić... Kłopoty finansowe ich firmy kamieniarskiej będą narastać.

Nowi bohaterowie

Ale na tym nie koniec! Scenarzyści mają dla Mirki jeszcze kilka niespodzianek - m.in. pomoże Kindze w zdobyciu wywiadu z pewnym sportowcem, a właściwie podstępem wtargnie w jego życie... jednak prawdziwa rewolucja u Mirki zacznie się późną jesienią, wraz z pojawieniem się nowych bohaterów w serialu. Kim będą i jak wpłyną na los Mirki? To na razie tajemnica!

Anna Janiak

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje