Reklama

Zielińska: Z zasady myślę pozytywnie

- Staram się myśleć o nim pozytywnie. To moja praca - mówi Katarzyna Zielińska o show-biznesie. Aktorka opowiada o sukcesie spektaklu "Berlin, czwarta rano" i o swoich zawodowych planach.

PAP Life: Jaką ma pani opinię o naszym show-biznesie?

Katarzyna Zielińska: - Staram się myśleć o nim pozytywnie. Bo z zasady myślę pozytywnie. Poza tym to jest też moja praca a nie chcę myśleć źle o czymś, w czym funkcjonuję.

Gdy przychodzi pani na takie imprezy, jak np. rozdanie nagród, to długo zastanawia się nad tym, w co się ubrać?

- Oczywiście. Na takich imprezach jesteśmy na świeczniku i potem się o nas mówi, a wręcz "rozkłada" na części pierwsze (śmiech). Poza tym należy uszanować też tych, którzy odbierają nagrody. (...)

Reklama

Ostatnio wiele mówi się o sukcesie spektaklu "Berlin, czwarta rano", w którym zagrała pani z Kacprem Kuszewskim...

- Bardzo się z tego cieszę! To sukces całego zespołu: mój, Kacpra, Ani, Rafała, reżysera Łukasza Czuja i naszych wspaniałych muzyków. Dla mnie to spektakl wyjątkowy, bo ja go sobie po prostu wymarzyłam, bo włożyłam w ten spektakl całą siebie! To było duże wyzwanie. Poświęciłam mu wiele czasu, nerwów, emocji. A teraz, co wieczór na Nova Scene Teatru Roma widzowie przychodzą na nasz spektakl, widownia jest pełna. Bardzo się z tego cieszę. Spełniłam swoje marzenie.

Jakie ma pani teraz zawodowe plany?

- Przede wszystkim teatralne - z czego się bardzo cieszę. Zagram m.in. w nowym spektaklu z Lesławem Żurkiem i Edytą Olszówką. Są też inne propozycje, ale teraz jest czas, gdy ostatecznie podejmowane są decyzje, więc póki nie będę niczego pewna - nie chcę zapeszać. Na razie siedzę z kalendarzem i wpisuję zajęcia, które czekają mnie na pewno - spektakle, serial i "Kocham Cię, Polsko". I zastanawiam się, co dalej, jaki będzie kolejny sezon. Jestem optymistką i myślę, że będzie kolorowo.

Katarzyna Zielińska - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Absolwentka PWST w Krakowie. Znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia" oraz z filmów "Och Karol 2" i "Listy do M.". Ma 32 lata.

Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: katarzyna | pozytywne | Myślę | spektakl | aktorka | Katarzyna Zielińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama