Reklama

Zielińska ma czas na dziecko

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby zostać mamą, ale wciąż zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Aktorka ma na najbliższe miesiące mnóstwo zawodowych planów, więc na razie nie myśli o macierzyństwie.

Katarzyna Zielińska, której ślub z Wojciechem Domańskim był największym wydarzeniem towarzyskim tego lata, nigdy nie kryła, że marzy o dużej rodzinie.

Reklama

Gwiazda "Barw szczęścia" wcale jednak nie śpieszy się z realizacją swoich marzeń! Jej znajomi żartują, że Kasia jeszcze zdąży być w ciąży, a teraz - gdy jej tzw. pięć minut wciąż trwa - chce jak najlepiej wykorzystać dobrą passę i przede wszystkim poświęcić się pracy.

A tej Katarzynie Zielińskiej w najbliższych miesiącach z pewnością nie zabraknie. Została bowiem właśnie... producentką!

Menadżerka Katarzyny Zielińskiej potwierdziła w rozmowie z jednym z magazynów, że aktorka przygotowuje się do wyprodukowania w warszawskim Teatrze Roma sztuki "Sofia de Magico", w którym zagra główną rolę.

Kasia rozpoczęła już rozmowy ze sponsorami, zajmuje się też negocjowaniem umów z aktorami mającymi wystąpić w przedstawieniu obok niej oraz doborem oprawy muzycznej spektaklu. Premiera wstępnie zaplanowana została na luty przyszłego roku...

Poza tym Katarzyna Zielińska pracuje aktualnie nad rolą w farsie, którą stołeczny Teatr Komedia zamierza powitać ze swoimi widzami Nowy Rok. Już dziś wiadomo, że aktorka spędzi Sylwestra na scenie!

Być może do marzeń o macierzyństwie gwiazda "Barw szczęścia" powróci dopiero za kilka miesięcy. Na razie rzuciła się w wir pracy i całą swoją energię skupia właśnie na niej.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zieliński | Katarzyna Zielińska | Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje