Reklama

Zielińska i Sykut-Jeżyna poznały się 16 lat temu

Jedna jest aktorką, druga prezenterką. Ale obie mają tę samą pasję - śpiewanie. I to właśnie dzięki temu hobby Katarzyna Zielińska poznała wiele lat temu Paulinę Sykut-Jeżynę. Do pierwszego ich spotkania doszło zanim jeszcze zostały sławne.

Paulina Sykut-Jeżyna i Katarzyna Zielińska poznały się, gdy nie były jeszcze sławne

Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut-Jeżyna rozmawiały w poniedziałek, 20 kwietnia, na Instagramie w relacji na żywo prowadzonej przez Polsat. Panie wyjawiły, że znają się od 16 lat, ale nie połączyły ich obowiązki służbowe ani wydarzenia z show-biznesu. Żadna z nich nie była jeszcze wtedy znana.

Reklama

"Byłyśmy w Olsztynie na warsztatach u Elki Zapendowskiej" - wspominała Katarzyna Zielińska, a Sykut-Jeżyna potwierdziła: "Ty byłaś świeżo po szkole aktorskiej, ja po 'Idolu' i wchodziłam w świat muzyki".

Swoją przygodę z telewizją popularna dziś prezenterka, rozpoczęła właśnie od udziału w programie "Idol" w 2003 roku. Nie udało jej się jednak zakwalifikować do finału. "Która z nas myślała w tamtym miejscu, że za kilkanaście lat spełnią się nasze marzenia, że będziesz prowadzić wszystkie największe imprezy" - zastanawiała się Zielińska.

Z kolei Sykut-Jeżyna wyjaśniła, że fani często pytają ją, jak osiągnąć zawodowy sukces. "Zawsze odpowiadam, że te marzenia są kluczowe i to, co nam w sercu podpowiada intuicja, więc słuchajcie swojego serca".

Na co Zielińska odpowiedziała, że oprócz marzeń potrzebna jest jeszcze jedna rzecz: "Pamiętam, jak wstawałaś w środku nocy, żeby dojechać na nagrania. Podziwiałam cię za to i nawet mówiłam mojej mamie: 'Jaka ta Paulina jest pracowita!'. Czasem trzeba zacisnąć zęby" - podsumowała Zielińska.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje