Reklama

Reklama

Zielińska i Kulig w nowym serialu

Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zagra główną rolę w nowej produkcji, którą jesienią pokaże telewizyjna Dwójka. W serialu "O mnie się nie martw" wystąpią również Ewelina Serafin ("M jak miłość") i Joanna Kulig ("Na kra­wę­dzi").

Zdjęcia na planie rozpoczęły się na początku lipca. Podobno ma to być serial w stylu słynnej amerykańskiej produkcji "Seks w wiel­kim mie­ście".

Serial "O mnie się nie martw" będzie opowiadał o losach współczesnych kobiet, które mieszkają w dużym mieście i o ich ser­co­wych roz­ter­kach.

W główne bohaterki wcielą się m.in. Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Ewelina Serafin ("M jak miłość"). "Fakt" poinformował, że jedną z ról w "O mnie się nie martw" zagra również Joanna Kulig ("Na kra­wę­dzi", "Szpil­ki na Gie­won­cie").

Reklama

"Naj­pew­niej zagra jedną z głów­nych ról, obec­nie oma­wia­ne są szcze­gó­ły" - powiedziała "Faktowi" o Joannie Kulig osoba związana z produkcją serialu.

Producentem wykonawczym serialu "O mnie się nie martw" jest Akson Studio ("Czas honoru", "Hotel 52", "Przyjaciółki", "Przepis na życie", "Misja Afganistan").

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL