Reklama

Reklama

Zielińska i Karczmarczyk w "To nie koniec świata!"

Prace na planie serialu "To nie koniec świata!" idą pełną parą. Tym razem aktorów i ekipę serialu zastaliśmy nie w odległej Białej Podlaskiej, lecz w Warszawie.

Katarzyna Zielińska, jako przebojowa dziennikarka telewizyjna Olga Wilk, jest gotowa na wszystko, aby zdobyć ciekawy temat do wywiadu. Właśnie wzięła na celownik przystojnego chirurga Adama Tenczyńskiego (Piotr Stramowski), który nawiązał współpracę ze szpitalem w Białej Podlaskiej i pomaga w rehabilitacji Ance (Karolina Gorczyca). Czy seksowna i bezpruderyjna dziennikarka postanowi przy okazji wywiadu upolować również młodego chirurga?

Na planie spotkaliśmy również Annę Karczmarczyk. Aktorka, która w serialu "Na dobre i na złe" wciela się w postać młodej stażystki szpitala w Leśnej Górze, tym razem gra tajemniczą blondynkę, miłośniczkę jazdy na motocyklu.

Reklama

- Blanka nieoczekiwanie pojawia się w Białej Podlaskiej, na motocyklu. Prywatnie też jeżdżę na motocyklu. Prawo jazdy mam od 17 roku życia. Obecnie mam szosówkę, Kawaski R6N. Jak na szosówkę jest dosyć cicha. Zastanawiałam się nawet nad zmianą tłumika, żeby była głośniejsza - przyznała z uśmiechem Anna Karczmarczyk.

Jej bohaterka Blanka będzie bardzo zainteresowana Darkiem (Eryk Lubos). Do tego stopnia, że przez kilka tygodni gromadzić będzie szczegółowe informacje na jego temat. Czy miłość do motoryzacji Darka i Blanki to jedyna rzecz, która ich łączy?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy