Reklama

Reklama

"Zdrowa w każdym calu" kolejną jesienną nowością Polsat Cafe

Kolejną jesienną nowością kanału Polsat Cafe, po "U-Turn. Zawróceni", "Shopping Queen", "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska show" i "Pannach na wydaniu", będzie program Katarzyny Dowbor o tematyce zdrowotnej pt. "Zdrowa w każdym calu".

Z informacji udostępnionych przez Polsat Media wynika, że w programie "Zdrowa w każdym calu" wspólnie z ekspertami i gośćmi zaproszonymi do studia prowadząca będzie dyskutowała o metodach badań profilaktycznych związanych z omawianym schorzeniem, a także porozmawia z osobami, które na co dzień borykają się z podobnymi dolegliwościami.

Katarzyna Dowbor na głównej antenie Polsatu prowadzi "Nasz nowy dom".

Inna z jesiennych nowości - "U-Turn. Zawróceni" - to polska wersja szwedzkiego formatu. W programie, który zadebiutuje na antenie we wrześniu, specjaliści będą pomagać uczestnikom odzyskać sprawność, ale nie za sprawą leków, a głównie diety i ruchu.

Reklama

W każdym odcinku kolejnej nowości Polsat Cafe - "Shopping Queen" - wystąpią cztery kobiety, które będą musiały stworzyć idealną stylizację. Uczestniczki będą jednak miały ściśle określony czas na wykonanie zadania oraz ograniczony budżet. Udadzą się na zakupy do wybranego centrum handlowego M1. Gdy już będą wyglądać jak prawdziwe królowe, zostaną poddane wzajemnej ocenie. Uczestniczki będą nawzajem oceniać swoje stylizacje. Zwyciężczyni zatrzyma wszystkie ubrania i akcesoria, których użyła do przygotowania stylizacji.

W jesiennej ramówce kanału dla kobiet Polsat Cafe pojawi się nowy cykl znanego polskiego reżysera i scenarzysty Janusza Kondratiuka pt. "Panny na wydaniu".

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | shopping | Shopping Queen | Polsat Cafe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL