Reklama

Zazdrość rozbije rodzinę

W "M jak miłość" mieli tworzyć szczęśliwą rodzinę. Ale tuż po ślubie małżeństwo Budzyńskich rozpadnie się! Dominika Ostałowska zdradza, jak jej bohaterka przeżyje kolejny cios od losu.

Ci, którzy znali tajemnicę Andrzeja (Krystian Wieczorek), martwili się, by nic nie zepsuło jego ślubu z Martą. Uroczystości nic nie zakłóciło. Ale już wkrótce świeżo upieczona mężatka dowie się o zdradzie ukochanego. Zerwie z nim kontakt, a pocieszenie znajdzie w ramionach innego!

Reklama

- Jak zwykle w takich sytuacjach, prawda wyjdzie na jaw przez przypadek. Lepiej uważać na zazdrosnych kolegów i koleżanki, bo są tykającą bombą zegarową - zdradza Dominika Ostałowska.

I wyjaśnia: - Nikt z rodziny nie powie Marcie, co wydarzyło się między Agnieszką i Andrzejem. Trochę im się nie dziwię, bo to szczególna sytuacja i trudno powiedzieć, jak powinni zareagować.

- Zdrada jest - zdaje się - dosyć powszechnym zjawiskiem wśród ludzi, ale tutaj mamy do czynienia z - jak to określił sam Budzyński - jednorazowym 'potknięciem', które miało bardzo poważne konsekwencje. Doprowadziło do tego, że pojawiło się dziecko, które nie przeżyło. Zdarzyło się, ale nie było kontynuacji, Budzyński nie prowadził podwójnego życia - dodaje Ostałowska.

- Ludziom, którzy doświadczają zdrady, bardzo trudno podejść do tego rzeczowo i racjonalnie, rozebrać sytuację na czynniki pierwsze. Musi minąć trochę czasu. Tak będzie także w przypadku Marty - mówi aktorka.

I zdradza: - Na pewien czas odsunie od siebie wszystkich. Dostanie się trochę rodzinie, która jej nie powiedziała o zdradzie, zerwie kontakt z Agnieszką i w dużym stopniu z Budzyńskim. Nie będzie chciała go widzieć, każe mu się wyprowadzić. Gdy Andrzej powie, że chce być dalej ojcem dla Ani, pozwoli, żeby spotykał się z dzieckiem. Ale bez jej udziału, bo to dla niej zbyt bolesne.

- Marta spróbuje wziąć swoisty odwet, zaskakujący i niedojrzały jak na swoje doświadczenie życiowe. No, ale ludzie w chwilach wzburzenia bywają często nieprzewidywalni. W jej życiu pojawi się inny mężczyzna. To będzie nowy bohater - opowiada gwiazda, a my czekamy na rozwój wydarzeń!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika | “M jak miłość” | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje