Reklama

Reklama

"Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.
Julia Wieniawa w serialu "Zawsze warto" /Polsat

Julia Wieniawa to dziś jedna z najbardziej zapracowanych polskich celebrytek. Choć ma zaledwie 20 lat dała się już poznać jako aktorka, wokalistka czy twarz kampanii reklamowych. Rozgłos przyniosły jej również kolejne związki, najpierw z aktorem Antonim Królikowskim, a ostatnio z muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem.

Młoda aktorka ugruntowała swoją popularność na dużym ekranie dzięki filmom Patryka Vegi. Telewidzowie uwielbiają ją natomiast za rolę Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego, w serialu familijnym "Rodzinka.pl". Dla kontrastu w najnowszej produkcji Polsatu "Zawsze warto" Julia wciela się w rolę młodej samotnej matki, która utrzymuje się z prostytucji.

Reklama

Aktorka przyznaje, że sceny "łóżkowe" były dla niej największym wyzwaniem.

- To były moje najtrudniejsze sceny. Po pierwsze dlatego, że w jednej z nich grałam z Mariuszem Bonaszewskim, którego bardzo szanuję jako aktora. A po drugie dlatego, że te sceny same w sobie nie były łatwe, ponieważ musiałam być prawie pół naga przed całą ekipą. Na szczęście produkcja zapewniła mi komfort pracy na planie i mam nadzieję, że wszystko wypadło wiarygodnie - przyznała Wieniawa.

Obok Wieniawy główne role w serialu Polsatu grają Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska. Trzy bohaterki - jedna jest prawniczką (Rosati), druga pracuje w banku(Zielińska), trzecia zaś dziewczyną do towarzystwa (Wieniawa) - poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły.

- Dorota pracuje w banku, jest mężatką, matką trójki dzieci. Na pierwszym miejscu zawsze stawia rodzinę. Praca i studia, które skończyła, nie są tak ważne jak bliscy. Zapomina o swoich marzeniach, zainteresowaniach. Dorota ma za sobą bardzo trudne doświadczenie - przeszła amputację piersi, ale dzielnie stawia temu czoło, wspierając inne amazonki - o swojej bohaterce w rozmowie z magazynem "Kurier TV" opowiedziała Katarzyna Zielińska.

Trzecią bohaterkę zagrała Weronika Rosati. - Bardzo mi zależało, żeby moja postać była prawniczką, która walczy o prawa kobiet, ofiar przemocy domowej. Dramatyczny moment, który zmienia życie mojej bohaterki, ostatecznie wychodzi jej na dobre - powiedziała aktorka.

"Zawsze warto" zadebiutuje na antenie Polsatu 4 września o godz. 21. 05. W zapowiedzi pierwszego odcinka możemy oglądać m.in. nagą Katarzynę Zielińską pod prysznicem.

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy