Reklama

Zaskoczenie w "Must be the music"

To chyba jeden z ciekawszych scenicznych powrotów. O swoim istnieniu postanowiła przypomnieć nam Dominika Kurdziel, która pojawi się w niedzielnym odcinku "Tylko muzyka. Must be the music".

Pamiętacie jak Dominika Kurdziel grała na perkusji w "Wieczorze z Wampirem? Jednak jej świat to nie tylko instrumenty perkusyjne, ale przede wszystkim śpiew.

Reklama

Pewnie niewielu wie, że Dominika świetnie śpiewa, skończyła nawet Wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach właśnie w klasie wokalnej. Ma charakterystyczny głos z lekką chrypką. Debiutowała w Piwnicy pod Baranami (Dominika pochodzi z Krakowa), śpiewała na festiwalu FAMA i w opolskich Debiutach, gdzie zdobyła nagrodę Anny Jantar.

Jednak telewidzowie pamiętają ją przede wszystkim z niezapomnianego "Wieczoru z Wampirem" Wojtka Jagielskiego, gdzie grała na perkusji.

Śpiewała też z Pawłem Kukizem, a ich piosenka "Chodź zabiorę cię do siebie" zagościła na listach przebojów w całym kraju. Od kilku lat współpracuje z Andrzejem Piasecznym.

W niedzielnym odcinku Adama Sztabę interesowały powody, dla których Dominika zdecydowała się wziąć udział w programie.

"Od kilku lat śpiewam na scenie. Niedawno spotkałam człowieka z branży, z którym siedziałam i rozmawiałam o tym, co dalej z moim scenicznym życiem. On tę rozmowę podsumował tak: "Dominika nie masz figury modelki, nie potrafisz wszystkiego zaśpiewać, daj sobie więc z tym spokój. Wróciłam do domu zdołowana zastanawiając się, dlaczego ktoś miałby mnie obdzierać z moich marzeń i pomyślałam, że zrobię na przekór. Dlatego tu jestem" - tłumaczyła jurorom.

To nie jedyny poruszający występ. Sebastian Białek - "Biały" jest raperem, ma 22 lata, pochodzi z Czechowic - Dziedzic i do programu przyszedł, by walczyć o syna. W niedzielnym odcinku pokaże się z własną piosenką "Walczę do końca".

"To mój utwór, dedykuję go wszystkim ojcom, którzy w Polsce walczą o swoje dzieci w sądach rodzinnych, sam walczę o moje dziecko w sądzie" - powiedział Sebastian.

Jurorzy po jego występie byli poruszeni, a Sebastian dostał owacje na stojąco.

"Sebastian to jest trzecia edycja 'Must be the music' i po raz pierwszy słyszę, że nikt nikomu nie dopier***a, nie chce zabić, nie ma jakiejś laski w samochodzie, nie ma majteczek w kropeczki. Jest to, od czego zaczął się rap, czyli od protestu, bo to jest protest song. To jest świetne opowiedziane i od początku do końca jest o czymś. Jesteśmy ludźmi i nasze piosenki powinny być o czymś" - podsumowała Kora.

"Jesteś prawdziwy, trzymamy za ciebie kciuki" - dodał Łozo.

Sebastian póki co widuje się ze swoim synem w co drugi weekend.

Kolejny odcinek programu "Tylko muzyka..." już w niedzielę, w Polsacie.


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka. | Dominika | zaskoczenie | Must be the Music

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje