Reklama

Zamienili lodowisko na ring

Przemysław Saleta oraz jego partnerka z telewizyjnego show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Agata Rosłońska zmienili na chwilę dyscyplinę i przenieśli się do sali bokserskiej. To ciekawa odmiana - zauważa "Fakt".

Od kilku miesięcy były mistrz boksu i kick boxingu pojawia się na lodowej tafli, biorąc udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Teraz Saleta postanowił odwdzięczyć się swojej nauczycielce jazdy na łyżwach i zabrał Agatę Rosłońską na bokserski ring - donosi "Fakt".

Reklama

Agata trenuje Przemka bez przerwy od wakacji, usiłując nauczyć go lodowych akrobacji. Saleta to kawał chłopa o posturze, jaką rzadko widuje się u łyżwiarzy. Wbrew temu łyżwiarka wykonuje jednak bardzo dobrą robotę. Jej uczeń z tygodnia na tydzień robi coraz większe postępy. Bokser z Agatą mają za sobą pierwsze podnoszenia, a to już wyższa szkoła jazdy na lodzie - emocjonuje się bulwarówka.

Saleta nie pozostał dłużny swojej nauczycielce. Zabrał ją na ring, aby pokazać jej kilka podstawowych ciosów. Agata okazała się bardzo pojętną uczennicą. Szybko zorientowała się, o co chodzi w bokserskim rzemiośle. Łyżwiarka nawet odważyła się stoczyć walkę na ringu z samym mistrzem, który z sympatii do Agaty dał jej oczywiście fory. I całe szczęście, bo w innym wypadku kto by go dalej uczył jeździć na łyżwach? - pyta "Fakt".

Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | 'Fakt' | "Fakt" | lodowisko | Saleta | ring | Gwiazdy tańczą na lodzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje