Reklama

Zakopała się... w Zakopanem

Po tym, jak odmówiła grania w czwartym sezonie "Szpilek na Giewoncie", Magdalena Schejbal jakby zapadła się pod ziemię. Ci, którym na niej zależy, czują się mocno zaniepokojeni.

Co się z nią dzieje?! Co u niej słychać?! - zastanawiają się przyjaciele i znajomi Magdaleny Schejbal . Próbują nawiązać z nią kontakt, lecz nic im z tego nie wychodzi...

Reklama

- Dzwonię do niej, ale nie odbiera telefonu. Kiedyś zawsze dawała znać, gdy widziała, że się do niej dobijam, a teraz nie mam żadnego odzewu - żali się zaprzyjaźniony z Magdą aktor.

Po tym, jak Schejbal zamieszkała z ukochanym, Sławomirem Ziębą-Drzymalskim, i dwójką dzieci, 3-letnim synem (z poprzedniego związku) i 4-miesięczną córką, w malowniczej scenerii pod Zakopanem, odcięła się od świata.

Zajęła się rodziną i zachłysnęła góralskim życiem, całkiem zapominając o znajomych z nizin. To, co ostatnio o niej słyszeli albo czytali w gazetach czy internecie, miało związek z aferą wokół serialu "Szpilki na Giewoncie", w którego czwartym sezonie aktorka stanowczo odmówiła grania.

"Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu" - krótko oznajmiła Magda na Facebooku.

"Każdy, kto pracuje z gwiazdami, wie, że bywają kapryśne" - komentowała postanowienie aktorki dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, której bardzo zależało na tym, żeby Magda nadal wcielała się w główną postać w polsatowskich "Szpilkach...".

Ale gwiazda decyzji nie zmieniła. Chcąc nie chcąc, producenci serialu musieli więc rozejrzeć się za jej godną zastępczynią...

- Bardzo mi szkoda, że nie ma Magdy, ale cóż... - mówi dziś Nina Terentiew, zachwycając się nowym serialowym narybkiem, Anną Czartoryską i Natalią Rybicką.

Przyjaciele pewnie nie tak szybko pogodzą się z tym, że Magda zniknęła z ich świata. Ale z czasem i oni mogą zniechęcić się i przestać do niej wydzwaniać.

au

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje