Reklama

"Zagubieni": Zaostrzone środki bezpieczeństwa

Okazuje się, że przy kolejnych odcinkach "Zagubionych" producenci decydują się na coraz większe środki ostrożności. Aktorzy dostają teksty nawet dzień przed kręceniem kolejnego odcinka a zdarzają się też przypadki, że w scenariuszu brakuje kilku kluczowych linijek.

Pisaliśmy wcześniej o tym, że gwiazdy serialu "Zagubieni" ze względów "bezpieczeństwa" otrzymują scenariusze kolejnych odcinków na trzy dni przed rozpoczęciem zdjęć, co bardzo denerwuje aktorów, którzy nie wiedzą, czy kolejny odcinek nie będzie ich ostatnim.

Reklama

Jednak w ostatnich wywiadach aktorzy zdradzają, że otrzymują teksty nawet na dzień przed zdjęciami, a czasem część tekstu nie jest im ujawniana.

Wszystkie te zabiegi to wymóg zapobiegliwych producentów, którzy nakazują trzymać serialowe wydarzenia w ścisłej tajemnicy.

Yunjin Kim, która w popularnej serii gra Kwon, narzeka na to, że o tym, co wydarzy się w następnym odcinku dowiaduje się dzień przed rozpoczęciem do niego zdjęć.

"To taka Mission Impossible na żywo" - mówi Kim.

"Jeśli kolejny odcinek ma ujawnić jakiś sekret, oni po prostu wymazują go ze scenariusza. Musimy nawet dzwonić do producentów, po to aby zdobyć resztę informacji" - dodaje aktorka.

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje