Reklama

Reklama

Z wizytą u Zbigniewa Wodeckiego

Telewizyjna dwójka wyemituje 18 lutego o godz. 9:05 program "Zacisze Gwiazd". Tym razem prowadząca program Magdalena Pawlicka będzie gościć w domu Zbigniewa Wodeckiego.

Zbyszek Wodecki mieszka w Krakowie, ale pod Krakowem ma drugi rodzinny dom. Właściwie trzeba powiedzieć, że Wodecki ma pod Krakowem pole i ogród. Stary domek, który na nim stoi jest niewielki i skromny. Służy bowiem niemal wyłącznie do spania. Jest za to zieleń i piękny widok na rzekę. Zbyszek uwielbia zanurzyć się w tej zieleni, zwłaszcza o pranku, ze skrzypcami albo trąbką. To tu komponuje swoje utwory. Kiedy Zbyszek gra, echo powtarza ostatnie nuty jego melodii. Ale królową ogrodu jest żona Zbyszka, Krystyna. To ona znalazła ten kawałek ziemi, po czym przeszła porządny kurs rolniczy i to ona na tej ziemi gospodaruje. Zbyszek przyznaje jednak, że najważniejsza w tej rodzinie jest mama. To ona organizuje całe rodzinne życie. to ona dba o wszystkich i o wszystko. Kiedy tata wraca z trasy cała rodzina gromadzi się w krakowskim albo podkrakowskim domu na tradycyjnym domowym obiedzie.

Reklama

"U nas zupę podaje się zawsze w wazie!" - mówią z dumą dzieci.

Zacisze Gwiazd to program, w którym odwiedzane są domy gwiazd. Podczas spotkania poznaje się ich najbliższych, słucha rodzinnych opowieści oraz ogląda zdjęcia i pamiątki. Rozmawia się o codziennych drobiazgach i rzeczach poważnych. Autorką programu, scenarzystką i prowadzącą jest Magdalena Pawlicka.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy