Reklama

Reklama

Z "M jak miłość" do "Na Wspólnej"! Nowe twarze w serialach

Przyszła wiosna, a z nią intrygujące „transfery” w popularnych serialach. Kogo i gdzie możemy się spodziewać?

Przyszła wiosna, a z nią intrygujące „transfery” w popularnych serialach. Kogo i gdzie możemy się spodziewać?
"Na Wspólnej": Kobieta, którą Roman zaprosi w imieniu brata na randkę w ciemno. Okaże się, że Radzikowska i Hoffer doskonale się znają... /Świat Seriali

Wielbiciele "M jak miłość" zapewne poczują się zawiedzeni informacją, że wraz z postacią Franka, w którego wcielał się Piotr Nerlewski, na zawsze zniknęła także jego matka, którą kreowała Jowita Budnik. Na szczęście aktorka już wkrótce pojawi się w innej produkcji.

W 2708. odcinku (na początku lipca) "Na Wspólnej" grana przez nią Alicja Radzikowska po raz pierwszy zjawi się w barze prowadzonym przez Ziębów. To właśnie w tym miejscu umówi się na internetową randkę. Co ciekawe, zaproszenie wyśle jej Roman (Waldemar Obłoza).

Reklama

Uspokajamy jednak wszystkich kibicujących małżeństwu Hoffera i Leśniewskiej (Aleksandra Konieczna) - randka zostanie zorganizowana z myślą o Antonim (Ostap Stupka). Okaże się jednak, że Alicja i Roman znają się od dawna.

Kilka odcinków przed Jowitą Budnik, do obsady "Na Wspólnej" dołączy Marta Ścisłowicz, również znana z "M jak miłość" jako Olga, siostra Ali (Olga Frycz). Aktorka wcieli się w Patrycję Gałczyńską, specjalistkę od public relations. Jej pomocy będzie potrzebował Damian (Waldemar Błaszczyk), który fotografując się z myśliwymi, straci w oczach swoich wyborców. Choć na pomysł zatrudnienia Patrycji wpadnie Monika (Sylwia Gliwa), żona senatora szybko pożałuje swojej decyzji.

We Wrocławiu i w Wadlewie

Niespodzianki czekają nas też w "Pierwszej miłości". Już w odcinku 2672. (12.04) w Barbarianie zjawi się tajemnicza bizneswoman. W tej roli zobaczymy znaną z "Dziewczyn ze Lwowa" i "Policjantek i policjantów" Magdalenę Wróbel.

- Dorota to dość intrygująca postać - zdradziła nam aktorka. - Początkowo będzie występować w imieniu inwestora, który chce pozostać w cieniu. Jej sposób zarządzania knajpą raczej nie przypadnie załodze Barbariana do gustu. Ale mogę zdradzić, że już wkrótce jedna z osób tam pracujących zacznie okazywać mojej bohaterce sporą sympatię - dodaje.

Także w wątku wadlewskim pojawi się nowa postać. "Kleopatra", którą poznamy w odcinku 2688. (na początku maja), to podstarzała gwiazda disco polo. Grająca ją Monika Mariotti doskonale radzi sobie z rolą kobiety, która wie, że jej czas w show-biznesie już minął i raczej niczego już na rynku muzycznym nie zwojuje. Ale może podbije serce Olka (Krzysztof Wieszczek)?


Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL