Reklama

Z kim zatańczy Zielińska?

Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

Reklama

Jak Kasia radzi sobie na parkiecie?

- Po dwóch godzinach treningu widać, że praca z Kasią może "zaskutkować" - powiedział enigmatycznie Rafał Maserak.

- Dobrze się otaczać dobrymi ludźmi i taki jest mój nauczyciel. Jest też zwariowany i nadruchliwy. Chciałam się poskarżyć, że Maserak mówi, że ja chyba ćwiczyłam na weselach. Ale gdzieś mi się to przyda - dodała ze śmiechem Kasia Zielińska.

- Chcę się naprawdę nauczyć tańczyć i póki co mam z tego ogromną radość - dodała aktorka.

Para trenuje w szkole tańca Agustina Egurroli.

Jak twierdzą producenci show, "Kasia ma niebywałe szczęście, bo trafił jej się partner, o którego uczestniczki 'Tańca z gwiazdami' potrafiły walczyć jak lwice, do ostatniej kropli krwi".

Przypomnijmy, że Maserak to ulubieniec kobiet, który niejednej już złamał serce. Jego tanecznymi partnerkami były m.in. Małgorzata Foremniak (z nią związany był także prywatnie), Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Figura, Weronika Książkiewicz, Anna Mucha (wygrali 10. edycję programu), Julia Kamińska (wygrali 11. edycję "TzG").

Przypomnijmy, że w 13. edycji "TzG" zatańczą: Michał Szpak, Weronika Marczuk, Zbigniew Urbański, Jagna Marczułajtis, Kacper Kuszewski, Billguun Ariunbataar, Katarzyna Pakosińska, Ania Wendzikowska, Aleksandra Kisio, Marta Krupa i Staszek Karpiel.

Co ciekawe, tym razem to nie uczestnicy budzą największe emocje w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami", lecz przede wszystkim zmiany w jury oraz wśród prowadzących.

Na fotelach jurorskich obok Piotra Galińskiego i Iwony Pavlović, nie zobaczymy już Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz. Zastąpią ich Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz.

Od 4 września w każdą niedzielę widzów nie będzie już też witać Katarzyna Skrzynecka. Wraz z Piotrem Gąsowskim program poprowadzi Natasza Urbańska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kto | kasia | Karol 2" | Zieliński | Katarzyna Zielińska | kim | Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje