Reklama

Z kim się zapomni?

Graną przez Anitę Sokołowską Zuzę z serialu "Przyjaciółki" czeka w tym sezonie sporo zmian. Najpierw ognisty romans z przystojnym kolegą (Mikołaj Krawczyk). Potem zaś... nieoczekiwana wizyta matki.

Pani bohaterka w nowym sezonie przeżyje wielką miłość. Kiedy w życiu Zuzy pojawia się miłość, ona ucieka w pracę. Ale czy zawsze tak będzie?

Reklama

Anita Sokołowska: - Tego, co w tej serii przydarzy się mojej bohaterce, nie nazwałabym wielką miłością. Raczej wielkim uniesieniem, co biorąc pod uwagę jej charakter, jest wielkim wydarzeniem zarówno w jej życiu, jak i w życiu 'Przyjaciółek'.

Jak Zuza poczuje się w tym związku, czy też romansie?

- Wydaje mi się, że związkiem to raczej nie będzie. Zaś w tym romansie Zuza poczuje się znakomicie! Po prostu się w nim zatraci i zupełnie zapomni. Takie mogą być konsekwencje służbowego wyjazdu do Zakopanego! Twórcy cyklu wspaniale wymyślili, by postać, która otoczyła się mocnym pancerzem, ma kłopot z bliskością i która nie dopuszcza do siebie nikogo, nagle wariuje i robi wszystko, czego wcześniej by nie zrobiła.

Jakie jeszcze atrakcje czekają nas w nowych odcinkach "Przyjaciółek"?

- Gdy czytałam scenariusz, to sama głośno się śmiałam, więc zapewniam, że humoru nie zabraknie. Kolejny raz autorka scenariusza pani Beata Pasek rozpisała bardzo ciekawe wątki. Grana przeze mnie Zuza nie straci nic z temperamentu ani z dowcipu i ciętego języka.

- Pojawi się matka Zuzy i dzięki tej nowej postaci widzowie będą mogli zrozumieć, dlaczego ona jest taka jaka jest. Wyjaśni się dlaczego Zuza nie dopuszcza do siebie bliskich ani uczuć. Jednak nie chciałabym za dużo zdradzać, więc nic więcej nie powiem.

Kto zagra matkę Zuzy?

- Dorota Kolak. Jeszcze nie miałyśmy wspólnych scen.

Czy mama pojawi się okazjonalnie, czy też będziemy śledzić jej perypetie?

- Wkroczy do akcji pod koniec wiosennych odcinków, ale myślę, że po to by zostać na kolejną serię. Oczywiście ona pojawi się ze swoimi kłopotami. Dzięki niej Zuzie przybędzie jeden problem: mama będzie chciała z nią zamieszkać. Dla samotniczki to nie będzie łatwe do strawienia!

Media spekulują na temat informacji o pani stanie "odmiennym". Czy to wpłynie na los pani bohaterki?

- Nie będą tego komentować. Na to pytanie mogę tylko odpowiedzieć: pomidor.

Anita Sokołowska - jest aktorką sympatyczną i lubianą, fascynatką swego zawodu. Od dziecka ciągnęła na scenę. Tańczyła w Społecznym Ognisku Baletowym w Lublinie. W wieku 10 lat wystąpiła w przedstawieniu jednego z lubelskich teatrów, a wkrótce w kolejnych pięciu. Potem spełniała się w spektaklach teatru amatorskiego, a po ukończeniu studiów aktorskich: w filmie, serialach i na deskach teatralnych m.in. Teatru Współczesnego w Warszawie, a od 2007 r. - Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Telewidzowie pokochali ją za rolę Leny z serialu "Na dobre i na złe" i Zuzy w serialu "Przyjaciółki".

Beata Modrzejewska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje