Reklama

"You Can Dance - Po prostu tańcz!": Ruszają castingi

Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola już w styczniu czeka na pierwszych śmiałków. Castingi odbędą się w pięciu miastach - Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Jest o co walczyć - nagrodą w tym tanecznym show jest stypendium w jednej z najlepszych szkół tańca na świecie oraz 100 tysięcy złotych.

Reklama

Na przesłuchaniach jurorzy wyłonią 36 tancerzy, którzy zrobią na nich największe wrażenie. Grupę szczęśliwców czekają warsztaty za granicą z wybitnymi światowymi choreografami. Następnie najbardziej utalentowana czternastka wystąpi w programach na żywo. Na tym etapie to publiczność będzie decydować o losach uczestników. Tylko jedna osoba będzie mogła wygrać stypendium w renomowanej szkole tańca oraz 100 tysięcy złotych.

Na castingi mogą zgłaszać się osoby w wieku 16-30 lat. Uczestnicy, którzy przejdą selekcję, będą musieli pozostać na drugi dzień castingu, gdzie staną na głównej scenie przed jurorami.

Prowadzącą, która będzie wspierać uczestników ponownie jest Particia Kazadi.

Producentem najnowszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" jest Endemol Polska, a producentem wykonawczym Golden Media Polska.

Castingi odbędą się:

5 stycznia we Wrocławiu (Teatr Muzyczny Capitol, ul. Piłsudskiego 67)
7 stycznia w Krakowie (Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17)
11 stycznia w Gdańsku (Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1)
18 stycznia w Poznaniu (Sala Ziemi, ul. Głogowska 14)
21 stycznia w Warszawie (Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6a).

Kto tym razem dołączy do najbardziej utalentowanych tancerzy z siedmiu poprzednich edycji? Odpowiedź już w marcu na antenie TVN.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje