Reklama

Reklama

"You Can Dance - Nowa Generacja": Nowy dzień i godzina emisji

Rodzinny program Telewizji Polskiej "You Can Dance - Nowa Generacja" zmienia dzień i godzinę emisji. Od 3 października widzowie będą mogli oglądać program w każdą niedzielę o godz. 17:15 w TVP1.

Teraz program będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 17:15 w TVP1

W piątek, 24 września wyemitowano ostatnie odcinki castingowe tanecznego programu z udziałem uzdolnionych dzieci w wieku 8-13 lat. Spośród ponad 1000 osób jury w składzie: Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Michał Misha Kostrzewski, wyłoniło 55 najlepszych tancerzy, którzy przeszli do kolejnego etapu - Akademii, którą widzowie zobaczą już w najbliższą niedzielę, 3 października o godz. 17:15 w TVP1. W trakcie programu w niedzielę wyłonionych zostanie 16 najlepszych uczestników, którzy zaprezentują swoje wyjątkowe umiejętności taneczne w odcinkach studyjnych.

Reklama

"You Can Dance - Nowa Generacja": Jacek Kurski tłumaczy zmiany

- "You Can Dance - Nowa Generacja" jest propozycją stworzoną z myślą o całych rodzinach. Podjęliśmy decyzję o zmianie dnia i godziny emisji właśnie na prośbę rodzin, dla których dotychczasowa pora (emisja kończyła się po 22:20) uniemożliwiała wspólne oglądanie programu. Nowy dzień i godzina została dostosowana przede wszystkim do najmłodszych widzów od 8+, dla których taniec jest nie tylko sposobem na aktywne spędzanie czasu, ale może stać się pomysłem na życie - mówi Jacek Kurski, Prezes Zarządu Telewizji Polskiej.

Podczas Akademii utalentowani tancerze "You Can Dance - Nowa Generacja" będą mieli szansę szlifować swój talent pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. Cały etap zakończy się spektakularnym występem tanecznym uczestników, w którym udział wezmą zaproszeni goście - Cleo, Gromee i Roksana Węgiel. Młodych tancerzy odwiedzą także tancerka Edyta Herbuś i topowa influencerka - Adrianna Skon.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje