Reklama

Reklama

"You Can Dance": Casting w Gdańsku

Program "You Can Dance - Po prostu tańcz!" to ogromna szansa na realizację marzeń. Casting w Gdańsku był tego doskonałym przykładem. Występy tancerzy z tych przesłuchań będzie można zobaczyć już w środę, 14 marca.

Na castingach "You Can Dance" pojawiają się uczestnicy, którzy często muszą stawiać czoło niesprzyjającej im rzeczywistości. To właśnie oni najczęściej dają z siebie wszystko i nie składają broni nawet podczas dogrywki.

W Gdańsku na przesłuchania przyszedł 19-letni tancerz, który został okrzyknięty przez Kingę Rusin polskim Billym Elliotem. Chłopak z małej miejscowości walczy z trudną sytuacją materialną rodziny. Bartosz Wilniewiczz z Kołczyna pokonuje codziennie sześć kilometrów piechotą do pobliskiego miasta - Połczyna Zdroju, by tam w Centrum Kultury móc rozwijać się tanecznie. Czy słowa jednego z jurorów: "Masz siłę, której nic nie jest w stanie złamać" to optymistyczne zakończenie castingu dla Bartosza, czy może zachęta do dalszej pracy i zaproszenie na kolejne przesłuchania?

Reklama

Samotna mama, 25-letnia Kinga Mucha z Ostrowa Wielkopolskiego, rok temu stanęła na scenie przed jurorami. Wówczas szczęście jej nie dopisało. W VII edycji pojawiła się zupełnie odmieniona i mowa tu nie tylko o innym kolorze włosów. Silniejsza i bardziej zdeterminowana dziewczyna była gotowa walczyć o bilet do Santa Cruz. Dla siebie i dla swojego dwuletniego synka Alana. Czy to jednak wystarczy?

20-letnia tancerka, Natalia Andersz z Łodzi, zmagała się z anoreksją. W przypadku Natalii złe emocje nie zawładnęły jej życiem. W tańcu nauczyła się wyrażać różne stany swojej duszy. Czy uda jej się podbić serca jury?

17-letni Kamil Ignaczuk z Wołomina pod Warszawą, jest wychowywany przez babcię niemal od urodzenia. To ona zaszczepiła w nim miłość do tańca i wspiera go z całych sił. Tancerz przyszedł na casting za jej namową, bo babcia marzy tak samo jak on, by dostał się do programu. Czy ich marzenie się spełni?

20-letni Kamil Kaim z Gdańska, poróżnił jurorów. Elektryk tańczący wacking wywołał długą dyskusję między Michałem Pirógiem a Agustinem Egurrolą. Po czyjej stronie stanęła Kinga Rusin?

Wszystkie talenty taneczne oraz ich życiowe historie poznacie już 14 marca, w kolejnym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!", na antenie TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL