Reklama

Reklama

Wznawiają zdjęcia do serialu "WandaVision"

Wydawało się, że jedną z produkcji serialowych, której w ostatniej chwili udało się zakończyć zdjęcia przed wybuchem pandemii koronawirusa, była produkcja Marvela "WandaVision". Wygląda jednak na to, że ogłoszona w marcu informacja o zakończeniu zdjęć nie była prawdziwa. Teraz okazuje się bowiem, że nagrania będą kontynuowane. Prace na planie ruszą ponownie w lipcu.

Elizabeth Olsen ponownie wcieli się w Wandę Maximoff / Scarlett Witch

Informacja o wznowieniu zdjęć do "WandaVision" wyszła na jaw wraz z ogłoszeniem konwentu fanów komiksów organizowanego w Tampa Bay. Organizatorzy tej imprezy mają nadzieję na to, że odbędzie się ona w przyszłym miesiącu. Jednocześnie poinformowali, że swój udział w konwencie odwołał Paul Bettany. Przedstawiciele aktora, który w serialu "WandaVision" powtórzy rolę Visiona, wytłumaczyli jego nieobecność udziałem w lipcowych zdjęciach serialu, które nakładają się czasowo z terminem konwentu.

Zdjęcia do produkcji, której realizację zakończono, nie są niczym niespotykanym. Tego rodzaju dokrętki spowodowane różnymi sytuacjami wynikającymi z procesu tworzenia filmu czy serialu zdarzają się dość często.

Reklama

Jedną z ostatnich informacji związanych z serialem "WandaVision" była ta mówiąca o występie w nim Evana Petersa. Peters trzykrotnie pojawił się w roli superbohatera Quicksilvera w innym komiksowym uniwersum Marvela, filmach z serii "X-Men". Dało to początek spekulacjom fanów na temat tego, że Peters mógłby powtórzyć w "WandaVision" rolę Quicksilvera. Plotki nie zostały potwierdzone, a rola Petersa pozostaje niewiadomą.

Główne role w serialu "WandaVision" grają Elizabeth Olsen, która wciela się w postać Scarlet Witch, oraz wspomniany Paul Bettany. W serialu zobaczymy też dwoje innych aktorów, którzy powtórzą swoje role kreowane w innych komiksowych produkcjach Marvela. To Kat Dennings ("Thor") oraz Randall Park ("Ant-Man"). W pozostałych rolach zobaczymy Teyonah Parris oraz Kathryn Hahn.

Wyreżyserowany przez Matta Shakmana serial ma być oryginalnym połączeniem komiksowego stylu Marvela z popularnym formatem amerykańskiego sitcomu z lat 50. ubiegłego wieku. Serial powinien trafić na platformę Disney+ jeszcze w tym roku.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: WandaVision

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje