Reklama

Reklama

Wzbudza silne emocje

Przez jednych kochany, przez innych znienawidzony - Tomasz Lis to dziennikarz, który swoją przyszłość widzi w świecie polityki.

Tomasz Lis to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy. Spore emocje wzbudzają zarówno jego prywatne, jak i zawodowe wybory.

Redaktor naczelny opiniotwórczych tygodników, dziennikarz, wydawca serwisu internetowego, prezenter i autor kilku książek - Tomasz Lis wciąż szuka zawodowych wyzwań. Niestety nie wszystkim się to podoba.

Nieustanne zmiany sprawiają, że trudno za nim nadążyć. Część osób oskarża go też o stronniczość. Dziennikarz nigdy nie ukrywał swoich politycznych sympatii. Podobno to właśnie z ich powodu kilkakrotnie zmuszony był zmienić pracodawcę.

Reklama

Jednak, jak głosi plotka, ambicje Tomasza Lisa nie kończą się na dziennikarstwie. Ponoć w przyszłości chętnie zająłby się polityką. Czy jego nazwisko zobaczymy na liście wyborczej?

Nie mniej kontrowersji wzbudza życie prywatne dziennikarza. W 2006 r. głośno było o jego rozwodzie z Kingą Rusin. Żadne z nich nigdy oficjalnie nie potwierdziło, ale mówi się, że głównym powodem ich rozstania była przyjaciółka prezenterki, Hanna Smoktunowicz.

Rok po zakończeniu pierwszego małżeństwa Tomasza, to właśnie ona została jego następną żoną. Jak czas pokazał na tej zmianie skorzystała głównie Kinga, której kariera po rozwodzie dosłownie rozkwitła.

Dziennikarka obecnie pracuje w "Dzień dobry TVN", jest jurorką w "You Can Dance", współautorką książki i właścicielką kilku firm.

Tymczasem, Hanna, która po wyjściu za mąż przyjęła nazwisko Lis, ostatnie trzy lata spędziła siedząc w domu. Dopiero niedawno znalazła zatrudnienie w "Panoramie". Wydaje się, że teraz w prywatnym życiu Lisów wszystko się poukładało, jednak, jak uczy doświadczenie, w show-biznesie nic nie trwa wiecznie.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

Kurier TV
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis | silne emocje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje