Reklama

Wywiad z księciem Harrym i księżną Meghan w polskiej telewizji

Intymna rozmowa Oprah Winfrey z Księciem Harrym i Meghan, Księciem i Księżną Sussexu, zostanie wyemitowana w poniedziałek, 8 marca, o godzinie 20:30 na antenie TVN24.

Książę Harry i księżna Meghan podczas rozmowy z Oprah Winfrey

Oprah Winfrey przeprowadziła dla telewizji CBS obszerny wywiad z Meghan, Księżną Sussexu, obejmujący wszystko od pierwszych chwil życia w Rodzinie Królewskiej przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie w życiu pod ogromną presją opinii publicznej. Następnie dołączy do nich Książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną.

Reklama

- Naprawdę po prostu czuję ulgę i szczęście, że siedzę tutaj, rozmawiając z tobą z moją żoną u boku - mówił Harry w jednym z dwóch 30-sekundowych klipów promocyjnych zamieszczonych przez amerykańską stację CBS w mediach społecznościowych.

W zaprezentowanym fragmencie wywiadu pokazane jest zdjęcie matki Harry'ego, księżnej Diany, która w 1997 roku zginęła w wypadku samochodowym. Harry odnosi się do presji związanej z życiem pod obserwacją mediów, co, jak dawał kilka razy do zrozumienia, było powodem decyzji jego i Meghan o rezygnacji z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej.

- Nie mogę sobie wyobrazić, jakie to musiało być dla niej - przechodzić przez ten proces samodzielnie przez te wszystkie lata, ponieważ dla nas dwojga było to niewiarygodnie trudne. Ale my przynajmniej mamy siebie nawzajem - powiedział Harry. - Moją największą obawą było to, że historia się powtórzy - dodał, mając na myśli to, iż nadmierna inwazyjność tabloidów przyczyniła się do śmierci Diany.

Książę Harry mówił wcześniej, że wycofał się z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed toksyczną atmosferą stworzoną w Wielkiej Brytanii przez prasę.

Na początku 2020 roku Harry, młodszy syn następcy tronu księcia Karola i Diany, oraz jego amerykańska żona niespodziewanie ogłosili, że zamierzają wycofać się z pełnienia obowiązków i zacząć prowadzić bardziej prywatne życie, nie będąc pod nieustanną obserwacją mediów. Zgodnie z ustaleniami z resztą rodziny królewskiej, w ciągu 12 miesięcy od wycofania się miał zostać dokonany przegląd ich dalszej roli, ale kilka dni temu poinformowano, że Harry i Meghan nie wrócą do pełnienia obowiązków.

Para, która pobrała się w 2018 roku, mieszka wraz z synem Archiem w Kalifornii. Dwa tygodnie temu ogłosili oni, że spodziewają się drugiego dziecka.

Gwiazda amerykańskich programów typu talk show Oprah Winfrey jest przyjaciółką Meghan i była gościem na ich ślubie. Jak podkreślają brytyjskie media, wywiad może być trudny dla pozostałej części rodziny królewskiej.

Emisja wywiadu zaplanowana w godzinach największej oglądalności w niedzielę 7 marca w godzinach 20:00-22:00, czasu wschodniego/pacyficznego na antenie CBS Television Network w Stanach Zjednoczonych.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Winfrey Oprah | Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje