Reklama

Wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?

Szykują się nowe edycje tanecznych show. Czym nas zaskoczą?

Dopiero co przeżywaliśmy finałowe odcinki "Tańca z gwiazdami" i "You Can Dance - Po prostu tańcz", a już trwają spekulacje na temat kolejnych edycji.

Reklama

Mnóstwo emocji budzi rzekomy udział Edyty Górniak w walce o Kryształową Kulę, jak również informacja o rezygnacjach Beaty Tyszkiewicz i Anny Muchy. Ile w tym wszystkim jest prawdy?

- Uwielbiam taniec, ale bardziej lubię go podziwiać niż tworzyć - skomentowała swój ewentualny udział w "Tańcu z gwiazdami" Edyta Górniak.

Z drugiej jednak strony przyznała, że to kusząca propozycja. Plotkuje się, że jej partnerami mogą być Jan Kliment (ale piosenkarka podobno boi się, że jest dla niej za niski), Łukasz Czarnecki albo Rafał Maserak.

Kolejne nazwisko, które pojawiło się w kontekście 12. edycji programu, to mierzący 193 cm i ważący 130 kilo bokser, Andrzej Gołota.

Ta kandydatura szczególnie przypadła do gustu ...Kubie Wojewódzkiemu, który skwitował ją bez ogródek: - To będzie piękne zakończenie kariery. (...) Już sobie wyobrażam te połyskliwe perełki złotych myśli w dialogach Jędrka z jury.

Inne nazwiska, które pojawiają się w spekulacjach, to: Katie Melua z Wielkiej Brytanii oraz rodzime gwiazdy: Filip Bobek, Anna Przybylska, a także bohaterowie "Majki", czyli Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski.

Siła tych programów polega nie tylko na zdolnościach uczestników (lub ich braku), ale również na niebanalnym składzie jurorów. Na szczęście doniesienia o tym, że Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z oceniania gwiazd, okazały się zwykłą plotką. Zobaczymy ją na pewno jesienią w "Tańcu z gwiazdami".

Stacja TVN zaprzeczyła również, jakoby zakończyła współpracę z Anną Muchą. Aktorka czeka na podpisanie kontraktu do 6. edycji "YCD", która ruszy w grudniu.

Marzena Juraczko

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tańce | edycji | 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje