Reklama

Wygrali ze słabością

Już wkrótce dowiemy się, któremu z uczestników programu "Fat Killers - zabójcy tłuszczu" udało się najwięcej schudnąć i osiągnąć upragniony cel.

Po sześciu potwornie trudnych miesiącach wypełnionych morderczymi treningami, restrykcyjną dietą, trudnymi rozmowami z wspierającymi liderami, a także chwilami absolutnego zwątpienia, przyszedł wreszcie czas na wielki finał.

Reklama

Tym razem już na początku programu uczestnicy będą musieli zweryfikować swoje osiągnięcia, a więc stanąć na wadze. Zobaczymy, kto z szóstki śmiałków uzyskał wymarzony efekt, a komu ta sztuka się nie udała. Potem będzie już czas na świętowanie.

Wszyscy uczestnicy "Fat Killers - zabójcy tłuszczu" zgodnie podkreślają, że udział w tym odchudzającym przedsięwzięciu zmienił ich życie. Choć oczywiście nie stało się to natychmiast po dostaniu się do programu. Ale gdy przyszły pierwsze efekty...

- Z każdym zgubionym kilogramem rozkwitałam albo raczej rodziłam się na nowo do życia - szczerze wyznaje jedna z uczestniczek, Małgorzata Staszewska. A Marek Klimek podkreśla codzienne ułatwienia wynikające z utraty wagi: - Odzyskałem sprawność ruchową, ubieranie nie sprawia mi już trudności.

Ale aby uzyskać zadowalające efekty, naprawdę musieli się napracować. Morze potu i łez przyniosło nie tylko wymierne efekty, ale także pozwoliło jednej z uczestniczek, Agnieszce Tylskiej, spełnić największe marzenie. W nagrodę za świetne postępy w odchudzaniu zagrała w jednym z odcinków serialu "2XL".

I uczestnicy programu, i pomagający im w odchudzaniu Konrad Gaca twierdzą, że nic by się nie udało bez odpowiedniego psychicznego nastawienia. - Teraz wiem, że to trzeba poukładać sobie w głowie, a osoba otyła musi sama tego chcieć. Nie można szukać wymówek - bo święta, imieniny lub coś innego - twierdzi z całą stanowczością Małgorzata Staszewska.

Natomiast Konrad Gaca, mówiąc o motywacji, podkreśla znaczenie nawet niedużych osiągnięć. - Proces odchudzania polega na osiąganiu małych sukcesów, które pozytywnie nastawiają człowieka - tłumaczy.

- Odchudzać się można w każdym wieku, ważne, aby robić to mądrze i regularnie, nie doprowadzając organizmu do wycieńczenia - podkreśla Konrad Gaca. I dodaje, że nie ma beznadziejnych przypadków, po prostu czasami brakuje jedynie motywacji i systematyczności.

SID

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: fat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje