Reklama

Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

Olga ma 19 lat i pochodzi z Wrocławia. Ma 178 cm wzrostu. W trakcie programu, który miał na celu wyłowienie wśród aspirujących do roli modelki dziewczyn tej najlepszej, Kaczyńska zgodnie z sugestiami jurorów schudła. Jej początkowe wymiary to: 82 - 62 - 89, ale w dniu finału było to już tylko 79-58-85.

Reklama

Ostatecznie Olga pokonała Annę Bałon i głosami widzów została mianowana kolejną po Paulinie Papierskiej Top Model. Wtedy jednak pojawiły się zarzuty, że Kaczyńska wcale nie zgłosiła się do konkursu jako amatorka, bo od 15 roku życia pracowała jako modelka, a nawet miała podpisane kontrakty z prestiżowymi agencjami modelek, w tym patronującą programowi agencją D'Vision, dla której pracuje również Anja Rubik.

"Od początku niczego nie ukrywałam. Owszem miałam do tej pory jakieś dorywcze prace w modelingu, natomiast dwa lata temu zerwałam umowę z wrocławską agencją SPP. Zdarzało mi się wyjeżdżać za granicę, ale nigdy tego nie ukrywałam. Nie mam sobie nic do zarzucenia w tym temacie" - powiedziała PAP Life Kaczyńska.

"Na pewno nie zamierzam teraz spocząć na laurach. Jeszcze nic nie osiągnęłam poza tym, że wygrałam program i mam nadzieję, że to będzie początek, a nie koniec" - dodała młoda modelka.

Jurorzy "Top Model" - Dawid Woliński i Marcin Tyszka - mocno wierzą w swoją podopieczną. Projektant zaprosił ją na pokaz swojej ostatniej kolekcji, podczas którego prezentowała m.in. specjalną kreację Perlage, która trafiła po pokazie na charytatywną aukcję.

"Olga jest jak kwiat: rozwija się z dnia na dzień, pięknieje... Nabiera wprawy, której modelka nabiera praktykując, czyli chodząc po wybiegach i pracując przed aparatem. Ona to ma w małym palcu. Ale ja optowałem od samego początku, żeby wygrała Olga. Ma super sexy nogi, super piękne włosy, zdrowy uśmiech. Kto inny powinien zostać top modelką? Chude anorektyczki? Nie! Grubaski? Absolutnie! Dziewczyny bez cellulitu z pięknym ciałem - to są top modelki" - chwalił Kaczyńską Woliński.

"Pojawienie się Olgi na pokazie Dawida Wolińskiego to oczywiście powód do dumy, ponieważ Dawid nie był zmuszony do tego, żeby ją zatrudnić. Podobnie z Anią Bałon. Po prostu przyszły na casting. Wygrały go i świetnie sobie poradziły. Oczywiście, że trzymam za nie kciuki. To strasznie miłe, bo to tak jak nasze dzieci. Mam nadzieję, że nie zginą w tym trudnym świecie mody" - stwierdził Tyszka.

"Patrząc na Olgę mam 100 proc. pewności, że ona sobie poradzi i że nie zginie" - dodał fotograf.

Jak zapowiada agencja D'Vision, już w styczniu Olga Kaczyńska wyjeżdża za granicę. Najpierw do Londynu, a następnie do Mediolanu i Paryża.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | Rubik | modele | Alex Minsky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje