Reklama

Wygra "Taniec z gwiazdami"

Katarzyna Zielińska zostanie zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami"... Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

Przypomnijmy, że znana z serialu "Barwy szczęścia" i programu "Kocham Cię, Polsko" aktorka wypadła najlepiej w ostatnim odcinku tanecznego show, notując największe uznanie wśród widzów oceniających wszystkie piękne gwiazdy, które zaprezentowały się na parkiecie (w ocenie jurorów była trzecia - za Anną Wendzikowską i Weroniką Marczuk).

Reklama

Także nasi czytelnicy uznali, że ma ona spośród wszystkich uczestników najbardziej realne szanse na wygranie programu. Zielińska zdobyła aż 30% głosów w naszej ankiecie.

Co ciekawe, kolejne miejsca także zajęły w niej panie, co pokazuje, że większość Polaków jest przekonanych, że to przedstawicielka płci pięknej zatriumfuje w najnowszej odsłonie popularnego show.

Za Zielińską, z dokładnie o połowę mniejszą liczbą głosów, znalazła się artystka kabaretowa, Katarzyna Pakosińska, do niedawna związana z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Co prawda w swoim pierwszym tańcu nie zdobyła ona zbyt dużej ilości punktów od jury (25), ale słowa: - Kasia, nie mogłaś tego lepiej zatańczyć... Trzymałaś się rytmu, była ładna 'ramka', ale i tak będę czekała na twoją 'łacinkę', bo tu Stefano nie dał ci możliwości się wykazać - od samej Czarnej Mamby muszą robić wrażenie.

Ostatnie miejsce na podium w naszej ankiecie zajęła Weronika Marczuk (12% głosów). Ona w ostatnią niedzielę świetnie zaprezentowała się na parkiecie. Razem z Janem Klimentem zebrała aż 34 punkty a także przychylne opinie od wszystkich jurorów.

Zaraz za "pudłem" znalazł się pierwszy pan, którym okazał się Michał Szpak. Znany z "X Factor" showman zdobył 9% głosów, ale na parkiecie nie poradził sobie aż tak dobrze - 26 punktów. - Tańczysz całkiem przyzwoicie, ale paznokcie masz dłuższe ode mnie. Muszę się do Ciebie przyzwyczaić - powiedziała mu m.in. Czarna Mamba.

Czołową piątkę zamknął dosyć niespodziewanie polski Czyngis Chan, jak nazwał go Janusz Józefowicz, czyli Bilguun Ariunbaatar (8% głosów). Znany z programu Szymona Majewskiego komik okazał się prawdziwym asem parkietu, uzyskując w parze z Janją Lesar za walca angielskiego aż 34 punkty.

Szóste miejsce w naszej ankiecie zajęła Marta Krupa, która jednak nie ma już szans na zwycięstwo w programie, ponieważ decyzją widzów, mimo niezłych ocen od jurorów (31 punktów), opuściła go w ostatnią niedzielę. Marcie nie pomogła nawet sławna już w Polsce siostra, czyli słynna 'Dżoana".

Kolejna lokata należy ex-aequo do Kacpra Kuszewskiego i Stanisława Karpiela (4%). Ten pierwszy, gwiazda serialu "M jak miłość", to na razie najlepszy tancerz wśród panów biorących udział w show - za swój pierwszy występ otrzymał aż 35 punktów. Ten drugi natomiast, pewnie wprowadzi do programu odrobinę znanej mu znakomicie sportowej rywalizacji.

3% głosów naszych użytkowników otrzymały natomiast Anna Wendzikowska i Aleksandra Kisio. Ich pierwszy występy pokazały jednak, że obie mogą być "czarnymi końmi" programu. Dziennikarka TVN-u zdobyła bowiem za swoją rumbę aż 36 punktów (w tym 10 od Galińskiego), a aktorka co prawda "jedynie" 28, ale usłyszała m.in. od Piotra Galińskiego: - Z koordynacją rytmiczną poradziłaś sobie wyśmienicie.

Przedostanie miejsce w naszej ankiecie zajęli z 2% głosów Zbigniew Urbański i Jagna Marczułajtis. Ten pierwszy odpadł w premierowym odcinku show i zdobył zaledwie 13 punktów od jurorów, a i sportsmenka także nie zachwyciła swoim pierwszym tańcem (19 punktów).

Na samym końcu, z najmniejszymi szansami na zwycięstwo w finale 13. odsłony "TzG", zostali umieszczeni aktorzy: Darusz Kordek i Kazimierz Mazur. Wynik zwłaszcza tego drugiego (31 punktów) pokazuje jednak, że wcale nie musi być tak źle. W końcu, parafrazując słowa naszego byłego premiera, ważne jak prawdziwy mężczyzna kończy, a nie jak zaczyna.

W naszej ankiecie oddano ponad 6700 głosów. Zobacz wyniki!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje