Reklama

Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

Julkę Wróblewską widzowie mogli oglądać w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Grając u boku Macieja Zakościelnego, wcieliła się w postać Michaliny - rezolutnej sześciolatki. Swoją rolą bardzo szybko skradła serca publiczności, a po kilku latach wróciła na ekrany innych polskich produkcji kinowych oraz telewizyjnych.

Reklama

Jak wyznaje na swoim blogu blogstar.pl, strasznie się boi: "Mega się boję!! Że źle skoczę, że słabo mnie ocenią... że stres mnie zje itp.".

Julka jeszcze nie podjęła decyzji z jakiej wysokości skoczy, choć pewnie nie będzie to najwyższa wieża 10 metrowa.

Z kolei Misheel Jargalsaikhan przyznała, że już nie boi głębokości. Misheel w Polsce mieszka od 3 roku życia. Widzowie pamiętają ją jako małą Zosię Kwiatkowską z serialu "Rodzina zastępcza".

W sobotę, 28 marca, aktorka, która obecnie studiuje na 5 roku Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, skoczy do wody z 7,5 metra.

"Już się nie boję głębokości, a bałam się panicznie zanurzyć głowę, słabo też pływałam, a teraz polubiłam pływanie. Nie byłam też zbyt aktywna, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez uprawiania sportu, czyli same plusy" - Misheel opowiada o swoich przygotowaniach do udziału w show.

Zdradziła również czego możemy się spodziewać w sobotę: "Najlepiej wychodzą mi opady w przód i w tył, ale jestem ambitna i zastanawiam się czy nie wykonać czegoś bardziej widowiskowego i trudniejszego".

Misheel w sobotę najprawdopodobniej pojawi się na wieży 7,5 metrowej, ale ostateczną decyzję podejmie przed samym programem.

Skoki Julki wróblewskiej i Misheel Jargalsaikhan widzowie Polsatu obejrzą w najbliższą sobotę, 28 marca, w programie "Celebrity Splash!".

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje