Reklama

Wrażenia po "jak Oni śpiewają"

Pełną parą ruszyła rywalizacja o brylantowy mikrofon. W konkury stanęło trzynastu aktorów. Widzowie rozstrzygną, którzy z nich dotrą do finału, a kto odejdzie z kwitkiem po kilku odcinkach. Kilkoro uczestników marzy o karierze, część z nich chce się po prostu dobrze bawić.

Wystąpić przed kilkumilionową publicznością w roli piosenkarza nie jest łatwo.

Reklama

"Emocje są tak duże, że trudno je określić. To przekracza wyobraźnię i jest bardzo ekscytujące. Poza tym cieszę się, że spotkałem wspaniałych ludzi" - opowiada o pierwszych momentach w programie Piotr Polk, którego można podziwiać m.in. w serialu "Samo życie".

Wielu z aktorów podeszło do programu zawodowo.

"Muszę się jeszcze dużo nauczyć ale zmaganie ze sobą jest najbardziej frapującą częścią mojego zawodu" - opowiada Joanna Trzepiecińska, którą można zobaczyć m.in. w serialu "Rodzina zastępcza". Aktorka podkreśla, że choć ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, estrada wciąż jest dla niej czymś nowym.

Z kolei Patricia Kazadi z serialu "Egzamin z życia" przyznaje, że nerwy przenoszą się nawet do... żołądka.

"Przez cały tydzień nie mogłam jeść, miałam sceptyczne podejście. Teraz już wszystko po mnie spływa i dobrze się bawię" - mówi aktorka. Czy ma nadzieję na nagranie płyty i brylantowy mikrofon?

"Nadzieja matką głupich" - odpowiada z uśmiechem Patricia.

W jakim repertuarze gustowali uczestnicy podczas pierwszego odcinka drugiej edycji "jak Oni śpiewają"? Piotr Polk wykonał popularny i energiczny przebój "Baila Morena" z repertuaru Zucchero. Aleksandra Woźniak ze "Złotopolskich" zaśpiewała "Windą do nieba", a po niej na scenie zjawiła się Kasia Sowińska, z nowego serialu "Tylko miłość". Zmierzyła się z trudną piosenką "Give a Bit of Mmh to Me".

Jurorom najbardziej podobał się występ Jakuba Tolaka, pozytywnie zaskoczył ich także Mikołaj Krawczyk oraz Joanna Liszowska.

W najbliższą sobotę odpadnie pierwszy uczestnik programu. Z głosowania internetowego wynika, że największą popularnością cieszy się Joanna Liszowska, a na drugi miejscu jest Mikołaj Krawczyk. Jednak o ewentualnej wygranej lub "zagrożeniu" zadecydują wyłącznie głosy SMS.

W "jak Oni śpiewają" są nadal:

Joanna Trzepiecińska
Jakub Tolak
Piotr Skarga
Joanna Liszowska
Katarzyna Zielińska
Jakub Przebindowski
Dariusz Jakubowski
Piotr Polk
Aleksandra Woźniak
Patricia Kazadi
Mikołaj Krawczyk
Małgorzata Teodorska
Katarzyna Sowińska.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj | Piotr Polk | Krawczyk | Po prostu | Jak oni śpiewają

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje