Reklama

Reklama

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Rzucił pieczywem o ziemię

Łukasz Nowicki zaliczył kolejną telewizyjną wpadkę. Prowadzący program "Pytanie na śniadanie" podczas rozmowy z ekspertkami na temat zdrowej żywności, rzucił talerzem pieczywa o ziemię. Internauci są oburzeni, a dziennikarz się tłumaczy.

Łukasz Nowicki ma się czego wstydzić?

Podczas niedawnego odcinka "Pytanie na śniadanie" doszło do nietypowej sytuacji. Łukasz Nowicki, który prowadzi program w parze z Idą Nowakowską, pokusił się o zachowanie, z którego teraz musi się tłumaczyć. Podczas rozmowy z gośćmi na temat zdrowego odżywiania, dziennikarz rzucił o ziemie leżący na stole talerz z białym pieczywem.

Jego zachowanie było reakcją na słowa jednej z ekspertek, która zażartowała, z bułek, które jej zdaniem ze zdrowym jedzeniem nie mają za wiele wspólnego. Niestety, spontaniczny rzut pieczywem odbił się w sieci szerokim echem. Widzowie oraz internauci są oburzeni postawą mężczyzny, w którego stronę od wczoraj pojawiło się wiele słów krytyki.

Reklama

Nowicki postanowił zabrać głos w coraz głośniejsze sprawie z jego udziałem. Mężczyzna poprzez profil swojej koleżanki z pracy opublikował komentarz, w którym tłumaczy się ze swojego zachowania na wizji.

Mimo tłumaczeń mężczyzny w sieci nie przestaje przybywać negatywnych komentarzy. Wiele z nich przeczytać możemy na oficjalnym profilu "Pytanie na śniadanie" na Facebooku.

"Panie Nowicki, chleba nie rzuca się na ziemię. Czy jakiegokolwiek jedzenia. Zbyt dużo ludzi umiera z głodu bądź głoduje", Bardzo lubię 'PnŚ', ale dziś trochę mnie pan Łukasz rozczarował. Rzucać bułkami??? To jest chleb, a mnie uczono szacunku dla chleba. Ludzie na świecie głodują, a w telewizji uczą nas rzucania chlebem. Wstyd", "Są ludzie, którzy umierają z głodu, są też ludzie, którzy ku uciesze koleżanek rzucają bułkami na trawę", "Miliony ludzi umierają z głodu, a ten rzuca pieczywem, bo białe jest niezdrowe" - to tylko niektóre z komentarzy internautów.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy