Reklama

Reklama

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Modelka plus size oburzona

Program "Pytanie na śniadanie" zaliczył kolejną wpadkę? Kilka dni temu w śniadaniówce wystąpiła modelka plus size. Kobieta jest oburzona tym, jak zapowiedziano temat z nią w roli głównej. Wytknięto jej "niedoskonałości"? Do sieci trafił burzliwy wpis.

Wpadki w programach śniadaniowych zdarzają się dosyć często. Show takiego formatu zwykle nagrywane jest na żywo, a więc nie trudno o małe potknięcia prowadzących. Niestety jednak niektóre błędy zapadają w pamięć widzów na długo. Kilka dni temu w programie "Pytanie na śniadanie" wystąpiła modelka plus size Zuzanna Zakrzewska.

Kobieta pojawiła się tam ze względu na temat - propozycje kostiumów kąpielowych na duże piersi. Po emisji śniadaniówki oburzona modelka opublikowała w sieci istotny wpis.

Modelka występująca w "PnŚ" w swoim poście na Instagramie zwróciła uwagę na tekst, który pojawił się na widniejącym na ekranie pasku. Gdy omawiany był temat strojów kąpielowych dla kobiet o dużym biuście, na telewizorach widzowie mogli przeczytać: "Jak ukryć niedoskonałości?".

Reklama

Kobieta nie ukrywa, że dobór słów przez pracowników śniadaniówki był nie na miejscu, podkreślając w swoim wpisie, że wielkość biustu nie ma nic wspólnego z "niedoskonałościami".

"Dzisiejszy poranek spędziłam na planie Pytania na Śniadanie. @izabelasakutova pokazywała na modelkach propozycje kostiumów kąpielowych na duże piersi. Ja mam takie... średnie, ale wciąż plus size. Niestety podpis pod naszym występem brzmiał: "Jak ukryć niedoskonałości!" Halo! Co to są niedoskonałości? Duże piersi? Małe piersi? Wklęsły brzuch? Jakie niedoskonałości mieli na myśli redaktorzy PnŚ? Bo ja nie widziałam w nas żadnych..." - napisała Zakrzewska.

W dalszej części swojego wpisu modelka przyznaje, że zgadza się ze specjalistką w temacie doboru odpowiedniego biustonosza dla kobiet, jednak podkreśla, że najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele. 

"Bez względu na naszą figurę, kolor, skazy, zaj***ość, wyrzeźbienie, natłuszczenie, owłosienie.... Wygoda i dobre samopoczucie-najważniejsze!" - podkreśliła.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Pytanie na śniadanie | Zuzanna Zakrzewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy