Reklama

Wpadka w "Panoramie"! "Słońce kręci się wokół Ziemi"

Niefortunna wpadka prezentera "Panoramy". Podczas pożegnania z widzami Karol Gnat stwierdził, że Słońce kręci się wokół Ziemi. Zabawną pomyłkę wyłapali internauci. Nagranie programu krąży teraz po Internecie.

Prezenter "Panoramy" - Karol Gnat

Widzowie TVP2, którzy oglądali we wtorek wieczorne wydanie "Panoramy", mogli wpaść w lekkie osłupienie. Karol Gnat podczas pożegnania z widzami popełnił pomyłkę, która może wywołać uśmiech na twarzy.

Reklama

Dziennikarz w niefortunny sposób zaprosił widzów telewizyjnej Dwójki na kolejne wydanie programu informacyjnego.

Karol Gnat: Wpadka w "Panoramie"

"A kiedy Słońce ponownie okrąży Ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie, w telewizyjnej Dwójce usłyszą państwo znowu dźwięk 'Panoramy'" - powiedział na antenie.

Prezenter "Panoramy" przejęzyczył się i pomylił obieg naszej planety z ruchem najjaśniejszej gwiazdy w Układzie Słonecznym. Warto przypomnieć, że to Ziemia okrąża Słońce, które ma zawsze swoją stałą pozycję w kosmosie.

Wpadka nie umknęła uwadze internautów, którzy udostępnili w mediach społecznościowych fragment wieczornego wydania serwisu informacyjnego. W sieci wywiązała się dyskusja na temat tego, czy był to niefortunny żart, czy zwyczajna pomyłka.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Hubert Wiączkowski


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Panorama | Karol Gnat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje