Reklama

Wpadka Hanny Lis w TVP Info

We wtorkowym (20 maja) wydaniu programu "Po przecinku" na antenie TVP Info prowadząca Hanna Lis pożegnała się z widzami słowami: "To był program 'Kropka nad i'".

Kiedy chwilę potem kamera pokazuje studio w planie ogólnym, a Lis zbiera dokumenty, widzimy, że dziennikarka orientuje się, że popełniła pomyłkę. Nagle uderza się dłonią w czoło uświadamiając sobie błąd.

Reklama

"Po przecinku" to publicystyczna kontynuacja głównego wydania "Panoramy". "Kropka nad i" to z kolei program TVN-u, którego prowadzącą jest Monika Olejnik.

Wygląda na to, że wtorek nie jest najszczęśliwszym dniem tygodnia dla Hanny Lis. W lutym dziennikarka zaliczyła wpadkę we wtorkowym wydaniu "Panoramy". Na stole, przy którym prowadziła program, zostawiła paczkę papierosów.

Wpadkę Lis od razu dostrzegli spostrzegawczy widzowie, którzy na facebookowym fanpage'u programu zaczęli komentować tytoniowy "product placement".

"Jedyne, co mam do powiedzenia to: Moja wpadka, nie zauważyłam. Przepraszam bardzo" - Lis skomentowała tamto zajście w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

źródło: TVP/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: info | Hanna Lis | TVP Info

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje