Reklama

Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

We wtorek gościem talk show Kuby Wojewódzkiego w TVN był prezydent Bronisław Komorowski, który walczy o drugą kadencję.

Reklama

Wojewódzki pytał prezydenta o możliwość zalegalizowania leczniczej marihuany, która podawana 5-latkowi zmniejsza ataki padaczki, podatki m.in. "koszty uzyskowe" artystów, wyjazdy młodych za granicę, wydłużenie wieku emerytalnego.

- Nie wierzę, żeby ktoś, kto wyglądał jak hippis i siedział za komuny w więzieniu nie palił marihuany - zaperzał się Wojewódzki. Prezydent odpowiadał, że podczas internowania w więzieniu piło się "czaj" (mocno parzoną herbatę), ale - jak dodawał - wydaje się, że nie ma problemu stosowania narkotyków, jako leków.

Komorowski, w marynarce, ale bez krawata, tłumaczył, że w imię solidarności, każdy będzie trochę dłużej pracował, aby nie zmniejszać emerytury, a młodzi nie płacili większych składek.

- Mam dla pana prezent - powiedział Komorowski pod koniec programu. - Jaki? Strzelbę, poroże, cietrzewia - zgadywał gospodarz talk show. Prezent - efektowny żyrandol - wniosła "wodzianka".

Wojewódzki zadeklarował, że swój głos w II turze wyborów prezydenckich odda na Bronisława Komorowskiego. W I zagłosował na Pawła Kukiza.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama