Reklama

Reklama

Wojciech Zieliński w dwóch serialach kryminalnych

Jesienią widzowie zobaczą Wojciecha Zielińskiego w roli głównej w dwóch serialach kryminalnych. Aktor stara się, aby grane przez niego postacie różniły się od siebie. Pomalował włosy na siwy kolor, wyprostował je. Ma nadzieję, że dzięki temu nikt nie zarzuci mu, że wykreował dwóch podobnych bohaterów.

Wojciech Zieliński w drugim seoznie serialu AXN "Zbrodna" (L) oraz w nowości TVP2 "Prokurator" (P)

Wojciech Zieliński wcieli się w rolę policjanta Wojciecha Kielaka w serialu "Prokurator", który będzie emitowany w TVP 2, oraz zagra komisarza Tomasza Nowińskiego w drugim sezonie serialu "Zbrodnia", emitowanym w kanale AXN. Aktor przyznaje, że nie spodziewał się, że obie produkcje będzie można oglądać jesienią. Postarał się jednak, aby jego postacie, choć inne charakterologicznie, różniły się też wyglądem.

- Produkcje zazębiły się, nie mogłem więc dokonać jakiejś specjalnej zmiany w obrazku. Pomalowałem włosy na kolor siwy i prostowałem je, żeby różnić się, bo kino, czy na dużym ekranie, czy na małym, to jednak to jest obrazek. W graniu to są zupełnie inne typy. Tomasz Nowiński nie ogląda się za spódniczkami, jest introwertycznym ekstrawertykiem. Witold Kielak jest ekstrawertykiem, ma zupełnie inne tempo wewnętrzne, to inna energia. To są zupełnie dwa inne byty - komisarz z Helu i komisarz z Warszawy - mówi Wojciech Zieliński agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Aktor ma nadzieję, że jego osoba nie znudzi się widzom i oba seriale będą chętnie oglądane.

- Zawsze chcę być szczery wobec widza i nie ponawiać czegoś, co już zobaczył. Mam nadzieję, że nie będą się zastanawiać: "Zaraz, to który my oglądamy serial?". Jak widzowie poczują, że bohaterowie są tacy sami, to przepraszam, starałem się być inny - mówi Wojciech Zieliński.

Wojciech Zieliński ukończył wydział aktorski PWSTiTV w Łodzi w 2004 r. W ostatnim czasie można go było zobaczyć w takich filmach, jak "Pokłosie" czy "Służby specjalne".

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Zieliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje