Reklama

Reklama

Włodzimierz Szaranowicz zostaje w TVP

Niedawno pojawiły się informacje, że jeszcze w tym roku Włodzimierz Szaranowicz odejdzie z TVP. Właśnie zostały zdementowane.

Włodzimierz Szaranowicz nigdzie się nie wybiera

Kilka dni temu "Presserwis" informował, że Włodzimierz Szaranowicz będzie związany z TVP tylko do końca roku. Jego odejście miałoby nastąpić albo po zakończeniu igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro (sierpień), albo przy okazji 10. urodzin kanału TVP Sport (listopad).

W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia rzeczniczka prasowa Telewizji Polskiej Magdalena Łobodzińska zdementowała tę informację. - Nie ma takich ruchów - podkreśliła. A komentarza Szaranowicza, znanego sprawozdawcy sportowego, a obecnie dyrektora TVP Sport, nie udało się uzyskać.

Reklama

Wśród potencjalnych następców Szaranowicza był wymieniany Krzysztof Stanowski, ale on również zaprzeczył doniesieniom, jakoby TVP rozpoczęła z nim jakiekolwiek rozmowy.

Włodzimierz Szaranowicz od lat związany jest z TVP. Obecnie jest dyrektorem TVP Sport, ale wcześniej był przede wszystkim komentatorem sportowym, specjalizującym się w piłce nożnej, koszykówce, lekkiej atletyce, boksie i w narciarstwie klasycznym, ze szczególnym uwzględnieniem skoków narciarskich. W swojej karierze sprawozdawcy siedemnaście razy był akredytowany na igrzyska olimpijskie (począwszy od letnich igrzysk w Moskwie w 1980 roku, co stawia go na pierwszym miejscu wśród wszystkich polskich dziennikarzy sportowych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Włodzimierz Szaranowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje