Reklama

Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich fanów! Młoda aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze studia tatuażu, na którym widać jej nową, prawdopodobnie pierwszą "dziarkę"! 21-letnia gwiazda zdecydowała się na ciekawy wzór i miejsce!

Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie pierwszą (?) "dziarę"

Wiktoria Gąsiewska cieszy się sporym gronem fanów, którzy czujnie przyglądają się jej życiu w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie młodą gwiazdę obserwuje ponad 900 tys. użytkowników! To właśnie tam 21-letnia aktorka podzieliła się zdjęciem swojego tatuażu! Jak się okazuje, Gąsiewska zdecydowała się na napis "Angel", na żebrach pod biustem!

Reklama

Pod postem z nową "dziarą" gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy. Tatuaż Gąsiewskiej znalazł sobie wielu zwolenników, którzy pozostawili kobiecie masę miłych słów. Nie zabrakło także pytań o jego znaczenie - aktorka jednak nie odpowiedziała.

"Skąd pomysł akurat na taki napis?", "Super. Ładny ale dyskretny", "O jaki śliczny", "Wow genialny", "Jeju Wiki to jest cudo!!", "Co oznacza tatuaż?" - pisali fani.

Wiktoria Gąsiewska szerszej publiczności dała się poznać głównie za sprawą serialu "rodzinka.pl", w którym wcielała się w postać Agaty - dziewczyny Kuby (Adam Zdrójkowski). Co ciekawe wspólna praca na planie połączyła tę dwójkę, a odgrywane uczucie zmieniło się w prawdziwe.

W ostatnim czasie młoda gwiazda zagrała także w takich produkcjach jak "Futro z misia" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Oprócz rozwijania kariery zawodowej, Gąsiewska dba także o swój wizerunek w mediach społecznościowych. Do jej internetowej galerii na Instagramie trafiają coraz to nowsze kadry, na których młoda gwiazda dzieli się z fanami odrobiną prywatności.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje