Reklama

Wielkie zmiany w "Kawie czy herbacie?"

Po letniej przerwie program śniadaniowy TVP1 wraca odmieniony. Mniej prowadzących, ale nie mniej atrakcji. Zaczyna się hucznie: od świętowania dwudziestolecia "Kawy czy herbaty?".

Dwadzieścia lat minęło, jak jeden dzień - chciałoby się zaśpiewać. Kto by pomyślał, że tyle czasu upłynęło, odkąd rano witają nas dziennikarze Jedynki i ich goście! Na 31 sierpnia zapowiedziano urodzinowe obchody.

Reklama

Agata Konarska i Artur Orzech, Paulina Chylewska i Grzegorz Miśtal oraz Klaudia Carlos i Paweł Pochwała - te trzy pary przetrwały wakacyjne rewolucje i będą cieszyć się z rocznicy.

Telewizja, choć się nie przyznaje, ale coraz bardziej oszczędza. Także na gwiazdach. Jednak ponoć odejście Odety Moro-Figurskiej było przesądzone już przed wakacjami.

Dodatkowo podpadła telewidzom, swoim udziałem w Studiu Olimpijskim. Dziennikarka nie ma przecież pojęcia o sporcie! Ze wstydem, pod naciskiem kibiców, musiała zrezygnować.

Korektą można nazwać odsunięcie Michała Adamczyka od "Kawy czy herbaty?". Uznano, że nie powinien łączyć pracy w rozrywce z prowadzeniem programów informacyjnych.

Pozycja Grzegorza Miśtala jest nie zagrożona. Elegancki, kulturalny, budzący sympatię wszystkich. Razem z Pauliną Chylewską stanowią doskonałą parę.

Siłą duetu: Kladia Carlos - Paweł Pochwała jest inteligencja i poczucie humoru. - To program, który pozwala mi poznać wielu gości, porozmawiać z nimi na różne tematy - cieszy się Klaudia.

Tę rozmaitość cenią też widzowie. Dobrze, gdy w studiu wiele się dzieje, zanim dzień się rozkręci! Od poniedziałku "Kawa czy herbata?" zaprasza na spotkanie z politykami, ekspertami oraz publicystami.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje