Reklama

Wielka zmiana planów?

Czy dla ukochanego i swojej nowej rodziny Magda Schejbal porzuci aktorstwo i Warszawę?

Gwiazda nigdy nie zdradza swoich prywatnych sekretów, jednak pewnych rzeczy po prostu nie da się ukryć. Na przykład tego, że artystka znów jest w ciąży!

Reklama

O tym, co teraz dzieje się w życiu Schejbal zadecydował przypadek. Kiedy niecałe dwa lata temu aktorka wyjechała do Zakopanego aby zagrać w "Szpilkach na Giewoncie" nie spodziewała się, że w stolicy Tatr spotka ukochanego mężczyznę i założy rodzinę.

A jednak, Sławomir Zięba-Drzymalski muzyk poznany na planie serialu na dobre zawładnął jej sercem. Teraz szczęśliwa para spodziewa się dziecka, ale Magda nauczona doświadczeniem ostrożnie patrzy w przyszłość.

- Już tyle razy byłam pewna scenariuszy na przyszłość. Chciałam być socjolożką, a rzuciłam studia po roku. Wybierałam mężczyzn na całe życie, a potem opłakiwałam rozstania. Nie chcę zmuszać do deklaracji ani siebie, ani ludzi, z którymi żyję. Dobrze mi tak, jak jest. Boję się tylko mieć pewność, że to na zawsze. Mam cudowną rodzinę. Udało się zbudować szczęśliwy dom - mówiła w jednym z wywiadów.

Jeszcze do niedawna nie było wiadomo, gdzie Magda zamieszka po skończeniu zdjęć. Jej ojciec, Jerzy Schejbal naciskał, aby córka wróciła do Warszawy, bo tylko tu może liczyć na interesujące propozycje zawodowe.

Teraz wydaje się jednak, że gwiazda postanowiła na dobre zadomowić się w Zakopanem. A co dalej z aktorstwem? Zobaczymy.

Niespodziewana ciąża aktorki sprawiła, że trzeba było zmienić scenariusz "Szpilek na Giewoncie". W najbliższych odcinkach Ewa, postać w którą wciela się Magda, zorientuje się, że jest w ciąży.

Na razie możemy zdradzić, że jej serialowy partner (Krzysztof Wieszczek), o tym, że zostanie ojcem dowie się od Lucyny (Dorota Pomykała).

Czy w serialu, tak jak w życiu, wszystko zakończy się happy endem?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje