Reklama

Wesołowski, Walach i... Roki

Kuba Wesołowski, Magdalena Walach i Ireneusz Czop to gwiazdy nowego serialu TVP1 "Komisarz Alex". W tytułową rolę wciela się... owczarek niemiecki Roki.

Wesołowski zagra w produkcji Jedynki komisarza Marka Bromskiego, policjanta, którego partnerem jest niezwykły pies. Na planie partnerować mu będzie Walach, odtwarzająca rolę inteligentnej pani podkomisarz Lucyny Szmidt oraz Czop - jako starszy aspirant Ryszard Puchała.

"Komisarz Alex" to polska wersja popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", nadawanej od 1994 roku.

W "Komisarzu Aleksie" gościnnie występować będą także gwiazdy polskiego kina, m.in. Katarzyna Figura, Ewa Kasprzyk, Piotr Machalica. W serialu zobaczymy także Daniela Olbrychskiego i Janusza Chabiora.

Reklama

Serial realizowany był w Łodzi od 1 września 2011 roku, pod okiem reżysera Roberta Wichrowskiego. Ekipa pracowała m.in. na ul. Piotrkowskiej i w zabytkowych pałacach, dawnych fabrykach.

"To jest serial kryminalny z elementami komediowymi. Mam nadzieję, że widzom się spodoba. Przygotowanie do tego serialu było naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Cała ekipa była bardzo profesjonalna. Pracowaliśmy z najlepszymi" - powiedział PAP Life Wesołowski.


Dzięki serialowi "Komisarz Alex" po wielu latach w polskiej telewizji znowu pojawi się psi bohater. Producenci zapewniają, że serialowy Alex jest godnym następcą psa Cywila czy Szarika...

Grający Alexa owczarek niemiecki Roki do swojej roli przygotowywany był już od lutego ubiegłego roku przez treserkę Beatę Krzemińską.

"Praca na planie z psem jest bardzo ciężka. Czasem od razu wykonuje polecenia, a czasem w ogóle tego nie robi. Trudno wymagać od niego aktywności przez kilkanaście godzin. To jest tylko zwierzę. Bardzo miło wspominam tę pracę. To był ciężki, ale bardzo przyjemny czas" - zdradził Wesołowski.


Premierowe odcinki produkcji będą pokazywane w TVP1 od 3 marca w każdą sobotę o godz. 20:20. Serial będzie emitowany również w TVP HD w każdą niedzielę o godz. 17:30.

"Komisarz Alex" liczy 13 odcinków.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: niemiecki | 'Gwiazdy' | Jakub Wesołowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy