Reklama

Wesele w "M jak miłość"

Na tę chwilę widzowie serialu czekali od wielu miesięcy: Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) wreszcie zostaną mężem i żoną! Ślub będzie wzruszający i pełen niespodzianek.

Rano, przed ceremonią, Zduński wymknie się z domu po zamówione kwiaty i spotka Magdę (Anna Mucha). - To ja ciebie tak uwielbiam, a teraz co? - przywita go przyjaciółka. - Już po tobie, wypadasz z obiegu!

Reklama

Gdy okaże się, że Magda nie wybiera się na uroczystość, Paweł będzie zawiedziony. - Nie wyobrażam sobie, żeby nie było cię na moim ślubie... - wyzna. Co na to Madzia? - Narobiłam już wystarczająco dużo zamieszania... - stwierdzi. - Nie chcę już wkurzać Ali, wystarczy.

Kilka godzin później, gdy wszyscy przybędą na ślub, Maria (Małgorzata Pieńkowska) pobłogosławi syna i jego wybrankę: - Kochajcie się i bądźcie szczęśliwi! Z kolei Lucjan (Witold Pyrkosz) zwróci się do Ali słowami: - Jeśli pozwolisz... w zastępstwie twojego ojca poprowadzę cię do ślubu.

Po uroczystości goście zgromadzą się w bistro Za Rogiem i zgotują młodej parze, która wróci z przejażdżki, wielkie powitanie. Pojawi się również Magda, zaproszona, jak się okaże, przez Alę. Paweł uzna ten gest żony za najpiękniejszy prezent ślubny.

A potem zaprosi ją w podróż poślubną do Florencji! Oczywiście Basia (Gabrysia Raczyńska) pojedzie razem z nimi.

Tymczasem przed ślubem Pawła i Ali u Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) zjawi się kurator sądowy. Poinformuje, że zgodnie z decyzją sądu mały Wojtuś (Feliks Matecki) ma wrócić do USA, do mamy.

- Wyrok sądu nie może być wydany bez mojej wiedzy, a ja o niczym nie wiem! - zaprotestuje Tomek. Potem zacznie się pakować. Chce wraz synem uciec z kraju?

AT

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje