Reklama

Reklama

Weronika Książkiewicz w "Świecie według Kiepskich"

Jesienią na antenie telewizji Polsat ponownie zagoszczą bohaterowie kultowego serialu "Świat według Kiepskich", który jest najdłużej emitowanym sitcomem na świecie. Losy mieszkańców kamienicy przy Ćwiartki 3/4 są pokazywane już od 19 lat. W premierowych odcinkach u boku Andrzeja Grabowskiego, Marzeny Kipiel-Sztuki czy Bartosza Żukowskiego pojawią się również goście specjalni. Jednym z nich będzie Weronika Książkiewicz!

Weronika Książkiewicz na planie "Świata według Kiepskich"

W najnowszym sezonie "Świata według Kiepskich" Weronika Książkiewicz wcieli się w rolę zniewalającej Królowej Babilony, która pokaże, jak w praktyce wykorzystać sztukę uwodzenia. Pojawienie się tak wytwornego gościa będzie efektem obejrzanego przez Jolasię (Anna Ilczuk) programu telewizyjnego, który podsunie żonie Waldusia pomysł, aby zostać królową.

Obecność na planie serialu bardzo ucieszyła gwiazdę. Aktorka od wielu lat jest fanką "Świata według Kiepskich". Jak sama przyznaje perypetie mieszkańców osiedla Kosmonautów okraszone są niewymuszonymi, a zarazem śmiesznymi dialogami, a Polacy pokazywani są z dystansem.

Reklama

"Bardzo lubię ten serial, bardzo chciałam w nim zagrać. Od razu zadzwoniłam do taty, żeby się pochwalić, bo on zawsze chciał, żebym wystąpiła w Kiepskich" - mówi Weronika Książkiewicz.

Warto dodać, że za reżyserię 23. serii odpowiada uznany reżyser filmowy i serialowy, Adek Drabiński, który dotychczas pracował m.in. przy produkcjach realizowanych na zlecenie Polsatu: "Rodzina zastępcza" oraz "Tylko miłość".

Premierowe odcinki "Świata według Kiepskich" jesienią na antenie telewizji Polsat.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje